Diego Sanchez chce być trenerem TUF przeciwko B.J. Pennowi

(mmamania.com)

Jeden ze zwycięzców The Ultimate Fighter (TUF) chce powrócić do show – tym razem w roli trenera.

Diego Sanchez, zwycięzca pierwszej edycji TUF, wyraził zainteresowanie byciem trenerem i nawet wie, kogo chce jako drugiego trenera – B.J. Penna:

„Teraz chcę być trenerem w tym show. Wiem, że kiedyś dostanę szansę walki o tytuł, ale teraz chciałbym wystąpić w TUF. Chciałbym, żeby moim przeciwnikiem był B.J. Penn. Wrócił do wagi półśredniej, więc zróbmy rewanż, myślę że byłby świetny. Mam wiele do pokazania, a Jezus obdarzył mnie zdolnościami, których nie powinienem zachowywac dla siebie.”

Tradycją show jest pojedynek trenerów w finale na koniec sezonu. Penn i Sanchez juz się spotkali na UFC 107 w grudniu 2009, a z pojedynku zwycięsko wyszedł „Prodigy”. Walka zakończyła się w piątej rundzie decyzja lekarza, który nie dopuścił Sancheza do kontynuacji pojedynku z powodu rozcięcia na czole.

Jednak Sanchez chyba będzie musiał poszukać innego chętnego do prowadzenia TUF, bo Penn ostatnio ogłosił zawieszenie walk w mma po porażce z Nickiem Diazem na UFC 137.

Trwający obecnie sezon The Ultimate Fighter jest ostatnim transmitowanym w SPIKE, a od 2012 będzie pokazywany w FOX. Całkiem niezła okazja, żeby się pokazać szerokiej publiczności 😉

2 thoughts on “Diego Sanchez chce być trenerem TUF przeciwko B.J. Pennowi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *