Dennis Hallman ponownie w UFC?

Dennis Hallman (40-12-2) – weteran King Of The Cage, Shooto, IFL, Strikeforce oraz UFC zastanawia się nad powrotem do najpopularniejszej organizacji MMA na świecie. Hallman w UFC – bo to o tej organizacji mowa – stoczył cztery pojedynki. Tylko raz zwyciężył. 16 grudnia 2000 roku na gali UFC 29 zwyciężył przez submission z Mattem Hughesem w ciągu 21 sekund. Resztę swoich pojedynków w Ultimate Fighting Championship przegrał: na gali UFC 33 z Jensem Pulverem, na UFC 48 z Frankem Triggem oraz na UFC 55 z Jorgem Riverą.

Ken Pavia, menadżer Dennisa Hallmana potwierdził możliwości walki w UFC swojego zawodnika.

Aktualnie rozmawiamy z UFC nad długością kontraktu. Pojawiły się wstępne ustalenia, że Dennis zmierzy się z Akihiro Gono, ale jeszcze nic nie jest ustalone.

Hallmana po zwycięskiej walce z Jeremiah Metcalfem na gali Strikeforce – Four Men Enter, One Man Survives został zawieszony za pozytywny wynik testu antydopingowego. „Superman” nie mógł walczyć przez rok.

Zawieszenie wygasło późnym listopadem więc Dennis może kontynuować karierę. Otrzymaliśmy dwie czy trzy oferty, które teraz rozważamy.

– dodaje Pavia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *