David Branch podpisał kontrakt na walkę z Ronaldo „Jacare” Souza, teraz czeka na ruch ze strony Brazylijczyka

Patrick Smith/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

David Branch swoim dzisiejszym wpisem na Twitterze wywołał niemałe zaskoczenie, ponieważ napisał, że podpisał kontrakt na walkę z Ronaldo „Jacare” Souza i czeka na odpowiedź Brazylijczyka.

Były mistrz World Series of Fighting dwóch dywizji, David Branch podpisał kontrakt z UFC w ubiegłym roku dla której stoczył trzy pojedynki. Teraz Branch chce zmierzyć się z Ronaldo „Jacare” Souza i rzucił wyzwanie Brazylijczykowi nakłaniając go do podpisania umowy na walkę z nim.

„Ej, JACARE jestem gotowy i podpisałem kontrakt, na co czekasz?”

David Branch (22-4 MMA, 2-1 UFC)  stoczył w UFC trzy walki z czego wygrał dwie z Krzysztofem Jotko przez niejednogłośną decyzję i Thiago Santosem przez KO w ostatnim pojedynku w kwietniu. Między tymi dwoma zwycięstwami, Branch stoczył przegraną walkę z Luke Rockholdem przez poddanie. Do czasu tej porażki, David Branch był na fali aż 11 zwycięstw.

Ronaldo „Jacare” Souza (25-6, 1 NC MMA, 8-3 UFC) stoczył ostatnią walkę na gali UFC 224 w Brazylii, gdzie przegrał przez niejednogłośną decyzję w Kelvinem Gastelumem w starciu mającym wyłonić pretendenta do walki o tytuł wagi średniej. W ostatnich sześciu pojedynkach, Souza wygrał trzy walki i również trzy walki przegrał. Zwycięstwa odniósł w pojedynkach z Vitorem Belfortem, Timem Boetshem i Derekiem Brunsonem, a porażki poniósł w starciach z Yoelem Romero, Robertem Whittakerem i Kelvinem Gastelumem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *