Darrion Caldwell chce być mistrzem kategorii koguciej i piórkowej Bellatora

fightnetwork.com

Wolf chce pojedynku o pas dywizji 145 funtów.

Podczas gali Bellator 195 Darrion Caldwell (12-1) poddał Leandro Higo (18-4) po raz pierwszy udanie broniąc pasa kategorii koguciej.

Po walce 30-latek powiedział, że chce być także mistrzem wagi piórkowej i jest zainteresowany walką z Patricio Freire (26-4).

Chcę walczyć z każdym. Nie chcę walczyć z tymi samymi zawodnikami, z którymi już walczyłem. Szczerze mówiąc, cały ten Patricio Pitbull, naprawdę nie mam nic przeciwko braciom Pitbull, ja chcę pasa w dywizji 145 funtów. Jeśli on nie będzie miał pasa w kategorii piórkowej to może sobie walczyć, to nie jest walka dla mnie. On stoi na drodze do mojego celu a moim celem jest bycie mistrzem dwóch dywizji.

Zróbmy to. Już mówiłem, że jestem na to gotowy, nie mam nic do niego personalnie, ale jest na drodze do mojego celu, więc skoro jest tam gdy jest czas, zróbmy to.

Pierwsze „starcie” Darriona z Freire miał miejsce tuż po zakończeniu walki Caldwella z Higo, wtedy Pitbull miał sporo do powiedzenia mistrzowi wagi koguciej na co ten odpowiedział środkowym palcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.