Daniel Cormier – Tylko Conor McGregor sprawił, że Floyd Mayweather zwrócił na niego uwagę

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi półciężkiej UFC Daniel Cormier okazał szacunek mistrzowi wagi lekkiej Conorowi McGregorowi za to, czego on dokonał w przeciwieństwie do elity boksu.

Cormier zdaje sobie sprawę z tego jak mocno McGregor buduje swoje nazwisko i swoją markę na walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem z którym zmierzy się 26 sierpnia. Czas pokaże, czy wynik tej walki będzie taki jaki zapowiada i wizualizuje sobie McGregor.

W wywiadzie dla Fight Hype, Cormier powiedział, że Conor McGregor jako jedyny był w stanie zwrócić na siebie uwagę Floyda Mayweathera, co zaowocowało zestawieniem ich do tego super pojedynku.

— Floyd musiał o tym usłyszeć. Floyd musiał zwrócić na to uwagę. Jak Conor McGregor, zawodnik MMA — nie mający doświadczenia bokserskiego — zwrócił uwagę najlepszego zawodnika pound for pound na świecie i być może najlepszego boksera w historii? Jak on tego dokonał?

Cormier stwierdził też, że McGregor stał się najlepszym promotorem sprawiając, że doprowadził do powrotu Mayweathera z emerytury na walkę z nim, co nie udało się nikomu innemu.

— Dlatego uważam, że on jest najlepszym promotorem w historii. Ten gość sprawił, że Floyd Mayweather chce z nim walczyć. Na świecie są bokserzy, którzy znacznie bardziej zasługują na tę mega walkę wedle swoich kwalifikacji, ale nigdy nie mogliby zwrócić na siebie uwagę Floyda, by ten zaczął ich słuchać. Conor tego dokonał.

One thought on “Daniel Cormier – Tylko Conor McGregor sprawił, że Floyd Mayweather zwrócił na niego uwagę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *