Daniel Cormier cieszy się z powrotu Caina Velasqueza do treningów w AKA

mmapain.com

Mistrz wagi półciężkiej UFC Daniel Cormier ogłosił radosną nowinę o powrocie do treningów w American Kickboxing Academy swojego kolegi i byłego mistrza wagi ciężkiej Caina Velasqueza.

Nie jest tajemnicą, że Velasquez był nękany przez wiele kontuzji w trakcie swojej całej kariery zawodowej w MMA. Jego ostatnia kontuzja zmusiła go do wycofania się z zaplanowanego pojedynku z Fabricio Werdumem na UFC 207. Powracające problemy z plecami były winne usunięcia go z karty walk mimo tego, że Cain chciał walczyć.

W ostatnim odcinku „The MMA Hour”, Cormier powiedział, że Velasquez wrócił do AKA i wznowił treningi:

„Wrócił do treningów i to boli, ale gdy nie czuło się nic lepszego przez długi czas do tej chwili. Trudne jest trenowanie i pracowanie z Cainem, ponieważ jest on o wiele lepszy od wszystkich innych, którzy kiedykolwiek byli w pobliżu, ale dobrze mieć go przy sobie. Jako przyjaciel i miłośnik mieszanych sztuk walki, widząc go z powrotem robiącego to, co lubi, to jest niesamowite doświadczenie, ponieważ jeśli Cain wróci, wiecie, co zrobi dla dywizji ciężkiej. Zrobi bardzo, bardzo ciekawe i zabawne pojedynki.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.