Dana White zmienił zdanie w kwestii powrotu Nicka Diaza do rywalizacji: „Wygląda to obiecująco”

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC Dana White twierdzi, że Nick Diaz „zawalczy jeszcze w tym roku”, chociaż nie tak dawno szef organizacji był sceptycznie nastawiony co do powrotu Diaza do Oktagonu.

Nick Diaz był gościem na gali UFC 261 w Jacksonville w kwietniu i dał wtedy do zrozumienia, że jest w trakcie rozmów z UFC na temat potencjalnego powrotu. Ostatni raz widzieliśmy walkę Diaza w 2015 roku kiedy to walczył z Andersonem Silvą. Teraz mamy 2021 rok i Diaz zapowiada powrót do Oktagonu, aby zawalczyć po raz pierwszy od sześciu lat. Jednak, podczas gdy sam Diaz zapowiada swój powrót, Dana White był początkowo sceptycznie do tego nastawiony. W rzeczywistości, prezydent UFC wcześniej sugerował, że może to nie być dobry pomysł.

Cóż, wygląda na to, że White zmienił zdanie. Rozmawiając z Farah Hannoun UFC Arabia, White potwierdził, że jest bardziej niż prawdopodobne, że Diaz powróci do rywalizacji w tym roku.

„Tak, nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony na (jego powrót). Nie sądziłem, że do tego dojdzie. Ale wygląda na to, że tak się stanie. Wygląda na to, że Nick będzie walczył w tym roku,” powiedział White. „Wygląda na to, że to się wydarzy, więc zobaczymy”.

White, nie rozmawiał osobiście z Diazem od tamtej nocy na UFC 261, ale twierdzi, że matchmakerzy organizacji Sean Shelby i Mick Maynard rozmawiają obecnie z Diazem na temat jego walki powrotnej, więc wygląda na to, że sprawy idą w dobrym kierunku. W tym momencie UFC prawdopodobnie musi tylko znaleźć odpowiedniego przeciwnika dla Diaza w jego powrocie.

„Matchmakerzy rozmawiali z Diazem o jego powrocie, ale nie wiem na jakim etapie jesteśmy w tej sprawie. Wygląda to jednak obiecująco.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *