Dana White uważa, że walkę powinien wygrać Derek Brunson a nie Anderson Silva

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Podczas UFC 208 nie obyło się bez kontrowersyjnych werdyktów sędziowskich. Jednym z nich było przyznanie zwycięstwa Andersonowi Silvie.

Anderson Silva (34-8, 1NC) pokonał Dereka Brunsona (16-5) przez jednogłośną decyzję. Według wielu fanów oraz przedstawicieli mediów to jednak Brunson powinien zostać uznany za zwycięzcę tego pojedynku.

Według mnie to Brunson wygrał walkę. Obstawiałem 1-1 w dwóch pierwszych rundach a w 3 według mnie lepszym był Brunson.

Podczas konferencji prasowej Anderson Silva mówił, że w jego opinii wygrał 2 rundy choć Derek Brunson ewidentnie się z tym nie zgadzał. Zaraz po walce Brunson dał upust swojej frustracji na mediach społecznościowych nazywając werdykt sędziowski jako „nierealny” oraz to, że zdeklasował najlepszego zawodnika w historii.

Brunson wysłał mi sms-a. Był bardzo zdenerwowany tym, że według niego werdykt sędziowski był niesprawiedliwy. Zawsze powtarzam, że aby nie zostać przez sędziów źle oceniony po prostu lepiej nie doprowadzać do decyzji sędziowskiej. Możesz wysyłać do mnie sms-y ja to rozumiem ale to nie zależy ode mnie. Musisz pokonać swojego przecwinika oraz niestety również sędziów. To jest biznes.

-mówi Dana White

5 thoughts on “Dana White uważa, że walkę powinien wygrać Derek Brunson a nie Anderson Silva

  1. AS jest juz cieniem siebie, upadek legendy – bo przeciez napewno nia byl.
    Najpierw przegrana z Chrisem w bezdyskusyjny spsoob, pozniej druga przegrana przez kontuzje (ale do kontuzj tez juz prawie przegral przez KO drugi raz!), pozniej pyrusowe zwyciestwo z Diazem, bo pomimo, ze wygral przez decyzje, to jednak Diaz byl w tej walce wiekszym kozakiem. Pozniej wpadka dopingowa, dobicie Andersona, utrata sponsorow i teraz bycie sredniakiem dywizji.
    Jeszcze troszke i WELCOME TO KSW

  2. mustela tobie chyba cos sie w głowkę stało nie wspomnisz juz np o walce z Bispingiem którą wygrał a jak wiesz bisping jest teraz mistrzem sredniej , tak mu wypierniczył kolano ze ten padł jak trup , wtedy to anderson został oszukany o tym juz kurrr nikt nie pamieta co? ? ja chce rewanzu Bsiping vs Silva 2 o pas , bispingowi nie lezy wgl anderson który sie nie boi wgl jesgo pierdolenia pozdr Junior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *