Dana White: Trendy w sprzedaży PPV sugerują, że to będzie największy event od czasu UFC 205

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Prezydent UFC z optymizmem patrzy na zbliżającą się galę.

W niedzielę świat obiegła informacja, że z powodu kontuzji Tony Ferguson (23-3, 13-1 w UFC, #1 w rankingu UFC) musiał wycofać się z walki przeciwko Khabibowi Nurmagomedovowi (25-0, 9-0 w UFC, #2 w rankingu UFC) na UFC 223. Jego miejsce w rozpisce zajął Max Holloway (19-3, 14-3 w UFC), który może zostać drugim zawodnikiem w historii UFC, który będzie dzierżył jednocześnie mistrzowskie pasy dwóch dywizji. Pomimo zmian Dana White z optymizmem patrzy na sprzedaż PPV.

Wspaniałą rzeczą jest to, że jesteśmy w stanie pchnąć to dalej i z nim wchodzącym do tej walki, trendy w sprzedaży PPV sugerują, że będzie to największy event od czasu UFC 205.

Gala UFC 205, pierwszy event w Nowym Jorku dodatkowo z mocno obsadzoną rozpiską trzema mistrzowskimi pojedynkami sprzedaż ok. 1,3 miliona PPV.

Nawet jeśli prezydent UFC nieco wyolbrzymia to i tak nie może dziwić zainteresowanie walką Nurmagomedova z Hollowayem, nawet w takich okolicznościach.

To nie jest najlepsza opcja do promocji tej walki, ale powiem Wam, że jestem zaje**ście szczęśliwy, że tak się stało. Nie narzekam na to, to nieprawdopodobne, że obaj tam wyjdą.

Byliśmy wcześniej w takiej sytuacji, że gość, który trenował cały czas odmówił walki z kimś, kto wszedł na zastępstwo. Aby Ci obaj zawodnicy zaakceptowali walkę i sposób, w jaki to się stało, Nurmagomedov powiedział po prostu: 'nie obchodzi mnie kogo znajdziecie, zawalczę z każdym. A później Holloway powiedział: 'wchodzę w to’. Oni zmienili zje**ny dzień w dobry dzień w niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.