Dana White: Rozmawiamy z Floydem o kontrakcie z UFC

bbc.co.uk

Prezydent UFC potwierdza negocjacje z najlepszym bokserem w historii.

Karuzela podkręcających atmosferę komentarzy w związku z możliwym występem Floyda Mayweathera w oktagonie rozpędza się co raz bardziej. Możliwość walki Floyda na zasadach MMA była tematem rozmowy Dana White’a ze stacją TMZ Sports. Prezydent UFC jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z 41-latkiem i podkreśla, że rozmowy już się toczą.

Ja jestem zainteresowany i oczywiście on także. Widzieliście co się stało ostatnim razem gdy obaj byliśmy zainteresowani.

Rozmawiamy z Floydem o kontrakcie z UFC. To prawda, on mówił o Conorze McGregorze. Czy to prawda? Czy słyszałeś by Floyd mówił o wielu rzeczach, które nie są prawdą? On przeważnie ujawnia coś mediom a później do tego dochodzi. Jesteśmy zainteresowani zrobieniem czegoś z Floydem, wszystko jest możliwe. Doszło do walki Mayweather vs. McGregor, wszystko jest możliwe.

Floyd zapowiedział, że przygotowanie do pierwszego starcia MMA zajmie mu 6-8 miesięcy. Dana White podkreślił, że uznaje Mayweathera za bardzo utalentowanego zawodnika jednak wątpi w jego umiejętności zapaśnicze.

Oczywiście, on jest bardzo utalentowanym goście, ale jeśli chodzi o zapasy, nikt nie nauczy się zapasów w 6-8 tygodni. Na naukę zapasów i mieszanych sztuk walki potrzeba lat treningów.

3 thoughts on “Dana White: Rozmawiamy z Floydem o kontrakcie z UFC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *