„Dana White podjął słuszną decyzję” – Łukasz Brzeski uważa, że szef UFC podjął właściwą decyzję o przyznaniu mu kontraktu

DWCS

Prezydent UFC Dana White początkowo wahał się czy podpisać z nim kontrakt, ale Łukasz Brzeski stwierdził, że szef organizacji podjął właściwą decyzję, ponieważ ma on coś do udowodnienia w Oktagonie.

Łukasz Brzeski (9-1-1) poddał Dylana Pottera w trzeciej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 39, która odbyła się we wtorek. Potter protestował przeciwko przerwaniu walki przez sędziego i po wyemitowaniu powtórki okazało się, że nie odklepał próby poddania.

Jednak pomimo tego, że Potter nie był w stanie obronić się przed duszeniem, White był nieco niezdecydowany zanim ostatecznie podjął decyzję o przyznaniu Brzeskiemu kontraktu.

„To był bardzo stresujący moment, ale wszystko wyjaśnił” – powiedział Brzeski na konferencji po DWCS. „Myślę, że podjął właściwą decyzję, a ja to udowodnię.

Nie wiem czy odklepał. Nie obchodzi mnie to, bo on nie był w stanie wydostać się z tego duszenia. To była kwestia czasu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *