Dana White podekscytowany pojedynkiem Cynthii Calvillo na gali UFC 210

plubz.com

Niepokonana po czterech walkach i mająca za sobą udany debiut w UFC Cynthia Calvillo (4-0) stoczy w ten weekend swoją piątą zawodową walkę z Pearl Gonzalez (6-1) na gali UFC  210.

Reprezentantka Team Alpha Male w swoim debiucie w  największej organizacji MMA na gali UFC 209 pokonała przez duszenie zza pleców Amandę Cooper kończąc walkę już  w pierwszej rundzie. Nie często zdarza się, że zawodnik lub zawodniczka dostaje szansę na następną walkę na kolejnej numerowanej gali, ale jak widać Cynthia Calvillo zyskała sobie przychylność szefa organizacji Dana White’a.

W wywiadzie dla telewizji FOX, Dana White mocno pochwalił Calvillo i dodał, że jest bardzo podekscytowany tym pojedynkiem.

— Na tej karcie walk w Buffalo w ten weekend zawalczy pewna dziewczyna, jest z Team Alpha Male i nazywa się Cynthia Calvillo. Walczyła na karcie Woodley vs Thompsoon 2. Byłem zaskoczony i pod ogromnym wrażeniem jej występu, że postanowiłem zakontraktować ją do walki z Pearl Gonzalez tutaj w Buffalo.

— Jestem bardzo podekscytowany tą walką. Mamy tutaj starcie Chris Weidman vs Gegard Mousasi, mamy  walkę Cormier vs Johnson. Miles Jury też wraca i będzie na karcie w FOX Sports 1. Najbardziej jednak jestem podekscytowany walką tych dziewczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *