Dana White o walce Arlovski vs Schaub oraz kolejnym starciu Arlovski vs Silva

Andrei Arlovski po swoim restarcie w UFC i wygranej z Brendanem Schaubem już może myśleć o kolejnym pojedynku z Antonio Silvą.

Powrót do oktagonu UFC był dla Arlovskiego udany pod względem końcowego rezultatu walki ponieważ na UFC 174 wygrał co prawda przez nie jednogłośną decyzję z Brendanem Schaubem, ale wygrana, to wygrana. Inną sprawą jest to, jak wyglądała ta walka, a wyglądała ona bardzo słabo i to samo zdanie na temat tej walki ma Dana White. Dlaczego więc zdecydowano się tak szybko podjąć decyzję o kolejnej walce dla Andreia Arlovskiego? Być może dlatego by zatrzeć złe wspomnienia po ostatnim pojedynku i dać wszystkim zadośćuczynienie za słaby występ.

Jak już wiadomo Andrei Arlovski (22-10-0) zmierzy się z Antonio Silva (18-5-1) na gali UFC Fight Night 51, która odbędzie się 13 września w Brasilii w stolicy Kraju Kawy. Obaj zawodnicy spotkają się po raz drugi po czterech latach. Ich pierwszy pojedynek miał miejsce na gali Strikeforce – Heavy Artillery i wówczas lepszym okazał się Silva zwyciężając przez jednogłośną decyzję.

Zobaczmy teraz, co miał do powiedzenia Dana White na temat walki Arlovski vs Schaub:

„Byłem zawiedziony ich występem. Nie oznacza to, że obaj już nigdy znów nie zawalczą. Chciałem im pokazać jak się czułem po tej walce. Ona była do bani. Schaub po wszystkim mówi mi, że został okradziony z wygranej na co mu odpowiedziałem, że to nie on tylko my zostaliśmy obrabowani.

Goście mieli zły wieczór. To nie jest tak, że teraz już nie lubię Brendana Schauba i Andreia Arlovskiego za to co się stało. Po prostu nienawidzę tej walki. Wiecie jak to jest; ja zawsze staram się pokazywać zawodnikom jakie mam odczucia po walce.

Każdy kto uważa, że został okradziony w tej walce… uwieżcie mi, widziałem już takie przypadki i to z całą pewnością nie była kradzież zwycięstwa. To mogło pójść w drugą stronę ale i tak na koniec każdy miałby to w d****, ponieważ ta walka była okropna.”

6 thoughts on “Dana White o walce Arlovski vs Schaub oraz kolejnym starciu Arlovski vs Silva

  1. Kibicuje Andrejowi ale, przez czarne okulary… W ogóle on jest za mocny dla niego, może przy jak by A. wygrał jeszcze jedną walkę? (tak aby lepiej bilans wyglądał :/) zobaczymy, w sumie jeden cios może zmienić wszystko ;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.