Dana White o przyszłości Jona Jonesa

 

(mmaweekly.com)

 „Chciałbym żeby jeszcze przez rok walczył w zwykłych pojedynkach. W tym roku, zanim dostanie okazję walki o pas, zestawilibyśmy go z Rashadem, Rampagem, może z Shogunem lub Machidą, a dopiero potem dostałby szansę walki o pas. Nie ma zbyt wielu gości jak on, Bóg jeden wie co on może zrobić. Ciekawie będzie go oglądać.

– powiedział nakręcony ostatnim zwycięstwem Jonesa Dana White.

8 thoughts on “Dana White o przyszłości Jona Jonesa

  1. nie wiem, czy to wierne tłumaczenie z Danuty, ale coś mi tu nie gra: szef UFC chce zestawić JJ z Machidą i dopiero potem stanie przed walką o pas (no chyba, że antycypuje rychłą porażkę Brazylijczyka :D)

  2. Zanim dostanie walke o pas mysle, ze powalczy jeszcze z 1, lub 2 fighterami z ktorych wymienil Dana. Jones bedzie mial bardzo trudna przeprawe bo Evans, Jackson czy Rua to klasa swiatowa.Mam nadzieje, ze Jon Jones poradzi sobie z najlepszymi i dostanie prawo walki o pas.

  3. Nie specjalnie ma z kim walczyć i podejrzewam że w następnej walce dostanie kogoś słabszego od Very, chyba że Dana trochę go przetrzyma. Z pierwszej 10 rankingu jedynie Silva i Bader nie ma planów na najbliższy okres. Z punktu marketingowego walka z Baderem jest mało opłacalna, Silva to morderca i z racji małego doświadczenia Bones pewnie próbowałby iść na wymianę, a to mogłoby skończyć się tragicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *