Dana White: Myślałem że on wygrał!

 

Na konferencji prasowej, któa odbyła sie po gali UFC 104, Dana White i zawodnicy wypowiadali się o walce Machida vs. Rua

[youtube:www.youtube.com/watch?v=dWordv1gSos]

W pierwszych słowach Dana White powiedział, że myślał, że Shogun wygrał walkę. Niestety sędziowie wyznaczeni przez stanową komisję mają jego opinię gdzieś. Zapytany o zatrzymanie walki Velazques vs. Rothwell powiedział, że Steve Mazzagatti – sędzie ringowy tej walki powinien mieć zakaz oglądania MMA, nie mówiąc o sędziowaniu.

2 thoughts on “Dana White: Myślałem że on wygrał!

  1. Co do Stevea Mazzagattiego no to wiadomo jak z nim jest, ale na początku rzeczywiście mogło by się wydawać, że Rothwell wisi nieprzytomny przytrzymywany przez Caina, dopiero jak sędzia wkroczył do akcji to się podniósł na ale już po fakcie. Mimo wszystko przesadą była wielka awantura Rothwella jaki to on najbardziej poszkodowany tego wieczora, powinien się cieszyć, że świetnie dysponowany Velasquez nie zrobił z jego twarzy przecieru pomidorowego. Cain ma zadatki na mistrza, jest świetnym zapaśnikiem, jest silny, szybki i zwinny, bardzo lubię oglądać jego walki. Najfajniejsze jak ten cały Ben przed walką mówił ze nie da się obalić, a tu proszę Velasquez nie miał żadnych problemów aby obalić większego od siebie Bena.

  2. W kolejnym temacie pitolisz.

    Steve – ok.

    Rothwell – to nie jest „ten cały Ben” tylko weteran, który nie jest byle popychadłem w tym sporcie. Mówię Ci, przed takimi obaleniami, jakie prezentował Velazquez naprawdę ciężko się obronić komukolwiek. Widać było, że Rothwell naprawdę dobrze próbował nie dać się obalić, ale co możesz zrobić kiedy jakaś siła zwyczajnie cię podnosi i ciskao ziemię nogami do góry – nie możesz nic zrobić. Spójrz na walkę Liddella z Couture – UFC 43. Na nic się zdały obrony przed obaleniami.

    Autorze newsa – Cain Velasquez, przez „z” na końcu. No i sędzie ringowy, nie „sędzie” 🙂 – no offence.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *