Dana White do Paulo Costy: Ty nie jesteś YouTuberem, jesteś fighterem

mmajunkie.com

Prezydent UFC odpowiada Brazylijczykowi.

Niedawno informowaliśmy o twitterowym wpisie Paulo Costy, który wyrażał swojej niezadowolenie z wypłat jakie otrzymuje od organizacji UFC. Szybko z odpowiedzią pospieszył mu sam prezydent organizacji.

W wywiadzie dla TSN Dana White mówił:

Podpisałeś kontrakt, obowiązuje Cię kontrakt. Jeśli tak się czujesz to wiesz co ja zawsze powtarzam, mamy walki każdego tygodnia, jeśli chcesz to możesz walczyć w każdy weekend. Skończ kontrakt i idź gdzie tylko zechcesz.

Costa ma za sobą pierwszą w karierze w porażkę – w rywalizacji o pas wagi średniej Paulo został znokautowany przez Israela Adesanyę co na pewno nie stawia go obecnie w najlepszej sytuacji do rozmów o nowej umowie.

Nie jesteś w odpowiednim miejscu do dyskusji o wielkich pieniądzach po swoim ostatnim występie. Chcesz walczyć lub nie chcesz walczyć.

White odniósł się także do zarzutu, że to YouTuberzy pokroju Jake i Logana Paulów zarabiają większe pieniądze od prawdziwych zawodników MMA.

Ty nie jesteś YouTuberem, jesteś fighterem, właśnie to robisz by żyć – lub nie, to zależy od Ciebie. Wróć i postaw siebie w pozycji do zrobienia czegoś wielkiego.

Parę dni temu ogłoszono wycofanie się Costy z walki przeciwko Jaredowi Cannonierowi, do której miało dojść podczas gali UFC on ESPN 26. Jego miejsce w rozpisce zajął Kelvin Gastelum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *