Dana White dementuje plotki.


(fot. community.ufc.com)

Niedawno pisaliśmy o pojedynku Tim Sylvia vs Pedro Rizzo. Zwycięzca tego starcia miał ponownie znaleźć się w UFC. Dziś Dana White sprostował tą informację, że nie składał żadnej obietnicy dotyczącej powrotu jednego z zawodników. Co więcej, uważa, że pomimo sympatii do Pedro, jego zdaniem powinien on przejść na emeryturę. Jak widać dobra passa obu zawodników nie zrobiła wrażenia na prezydencie UFC , który doskonale sobie zdaje sprawę, że obaj zawodnicy, najlepsze lata mają już za sobą..

8 thoughts on “Dana White dementuje plotki.

  1. Fox ale brednie piszesz nie mógł żałowac bo Ricardo nigdy nie walczył w UFC. Zresztą mało który zawodnik żałował przejścia do PRIDE. Ogólnie to PRIDE mi sie bardziej podobło i zawsze bedzie mi się bardziej podobać od UFC.

  2. Tak Perla. Troszke skasował Overeema, jednak to był delikatnie inny Alistair niż teraz (jego mama w tym czasie była chora na raka).
    PS. rozmowy miedzy nim a Ufc odbyły się na początku bierzącego roku, sam Ricardo mówił że będzie walczył w Ufc pod koniec roku, ale chyba nic z tego nie wyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *