D.J Linderman przeciwnikiem Michała Kity w walce o pas Fighters Arena!

Przeciwnikiem Michała „Masakra” Kita (14-6) 25 maja na gali Fighters Arena 8 w Bełchatowie będzie ceniony za wielką wodą D.J „Da Protege” Linderman (13-5). Znany z występów w Bellatorze Amerykanin w ostatnich dwunastu miesiącach stoczył aż pięć pojedynków w których trzykrotnie cieszył się ze zwycięstwa.

Linderman z kwitkiem odprawiał Bobbiego Brenetsema (13-3), Mike Hayesa (18-7-1) oaz Dale Michella(6-5). Starcie „Masakry” z „Da Protage” będzie przełomowym wydarzeniem w historii federacji Fighters Arena. Stawką pojedynku jest mistrzowski pas federacji Fighters Arena w wadze ciężkiej.

„Jestem bardzo zadowolony że wreszcie nadszedł ten czas aby rozdać pierwszy pas w naszej federacji. Uważam że jesteśmy na polskim rynku wystarczająco długo i robimy dużo dobrego dla zawodników i tej dyscypliny. Nasz prestiż urósł, stawiamy na sport, umiejętności i rozwój dyscypliny. Myślę że poziom naszych zawodników jest na tyle wysoki, że wywalczenie mistrzowskiego pasa Fighters Arena będzie dużym wyzwaniem a jego obrona jeszcze większym. Stawiamy ma Michała Kitę bo to najlepszy polski zawodnik w tej kategorii wagowej o czym przekonaliśmy się w ostatnią sobotę. Mam nadzieję że 25 maja Masakra w swojej czwartej walce na Fighters Arena wywalczy mistrzowski pas. Jeżeli ktoś twierdzi że to pasek od spodni to zapraszamy do klatki po ten pasek”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.