Czy Randy Couture potwierdzi swą legendę i sprowadzi Brocka na ziemię?

Kiedy Randy Couture w końcu powrócił do walki  spotka się z fanami na UFC 91 w Las Vegas.


Walka z Lesnarem jest bardzo interesująca z prostych przyczyn. Była super-gwiazda WWE z proffesionalnym rekordem w MMA (2-0-1)  nie zmierzył się z tyloma topowymi, fighterami co Couture i ludzie chętnie zobaczą go z kimś twardym.

Reszta w środku:


“Nie sądzę, że ktoś uważa, że to Brock jest numerem 1 do walki o tytuł,” powiedział Couture. “Z (Frank) Mirem, który złapał go na kneebar i oczywiście (Antonio Rodrigo), Nogueira, który dzierży pas nie ma najmniejszych szans. Tych 2 kandydatów to nr.1 do walki o pas ze mną nie Brock. Nogueira jest kimś więcej niż zawodnikiem do Title shota, on posiada pas tyle, że tymczasowy.”

Ta walką będzie jedną z największych w historii MMA, Couture widzi tą walkę jako spektakl, jest skupiony nad pokonaniem Brocka Lesnara, i rozumie nie bezpieczeństwo, jakie stwarza Brock w klatce.

“Jest wielkim gościem, który sprawiłby każdemu kłopoty. Może nie jest doświadczony, ale jest głodny zwycięstwa. To, że posiada umiejętności zapaśnicze czyni walkę ze mną ciekawą,” Couture skomentował.

“Nie znajdziesz wielu zawodników, którzy przy tej wadze mają takie umiejętności zapaśnicze i są tak zwinni”

“Wiemy, że Brock wyjdzie od razu z ciężką artylerią  powiedział Couture. “On od razu Eksploduje. Zamierza w 1 rundzie wyjść i wyrzucić to, co ma najlepsze potem będzie tylko łatwiej i łatwiej.”

“Chcę zdecydowanie uderzyć go w twarz. Wiem, że na razie nikt nie pokazał mu prawdziwego twardego sportu i tego, czym jest MMA, że nie tylko zapasy się liczą i brutalna siła”  Couture skomentował swą strategię w walce.

“Kolejną rzeczą jest to, że jestem absolutny pewny, że obalę go i przewrócę na plecy, co jest kolejną areną, w której Brock nie został jeszcze doświadczony.  Mam takie umiejętności, że mogę go położyć na plecy tak łatwo jak to on może zrobić mi.”

Dodatkowo ta walka ma wiele innych podtekstów

To spotkanie starego lwa z młodym lwem.

Weteran przeciwko nowemu chłopakowi w bloku.

Będzie to jedna z największych walk w historii MMA.

To Randy Couture vs. Brock Lesnar.

Zapewne ta walką pobije wiele rekordów. Wszyscy w USA Kochają Brocka a wielu chętnie zobaczy Randy’ego w powrocie jak i obecną formie w kontekście możliwej walki z Fedorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *