Czy Dana White daje do zrozumienia, że powrót Brocka Lesnara do Oktagonu jest coraz bliższy?

Ethan Miller/Getty Images

Czyżby szef UFC Dana White szykował wielki powrót do Oktagonu swojej dawnej supergwiazdy i byłego mistrza wagi ciężkiej Brocka Lesnara?

Być może jest to zwykła nadinterpretacja, ale zdjęcie Dana White’a z Brockiem Lesnarem zrobione w głównej kwaterze UFC, podpisane jedynie uśmiechniętą emotką i umieszczone na Instagramie prezydenta organizacji pozwala sądzić, że jest coś na rzeczy. Poza tym o potencjalnym powrocie Lesnara do Oktagonu mówi się już od pewnego czasu, a jeśli dodamy do tego to, że kontrakt Lesnara z WWE wypełnił się wczoraj wraz z galą WrestleMania, pewne rzeczy zaczynają układać się w większą całość.

Wracając jeszcze do uśmiechniętej emotki z podpisu pod zdjęciem, to została ona wykorzystana przez Dana White’a, gdy UFC podpisało kontrakt z CM Punkiem, gdy podpisano kontrakt z Brockiem Lesnarem. Była również użyta, gdy Fedor Emelianenko przegrał z Fabricio Werdumem oraz wtedy, gdy UFC kupiło EliteXC i Strikeforce. Przypadek? 🙂

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, Brock Lesnar ostatni raz walczył w UFC w lipcu 2016 roku na gali UFC 200 na której zmierzył się z Markiem Huntem. Lesnar wygrał ten pojedynek przez jednogłośną decyzję, ale ostatecznie wynik walki został zmieniony na nierozstrzygnięty ze względu na oblane testy antydopingowe Lesnara i został zawieszony na rok.

W przypadku powrotu Lesnara do UFC, musi on przejść przez okres 6 miesięcznej kontroli i testów przeprowadzanych przez USADA, ponieważ taka jest procedura dla powracających do UFC zawodników po wpadce dopingowej. Jest więc szansa na to, że Brock Lesnar mógłby stanąć ponownie w Oktagonie pod koniec roku.

😃

Post udostępniony przez Dana White (@danawhite)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *