Czwarta edycja MLS – informacje.

Czwarta edycja MLS 2011 już 6 sierpnia w Płocku! MMA, K-1 Rules, low kick i inne sporty walki! Organizatorzy przyjmują zgłoszenia zawodników tylko do końca lipca! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie Ligi: www.spartawear.pl . Jako, że sierpniowa edycja zbiegła się z drugą rocznicą narodzin Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS), wszyscy zawodnicy startujący w najbliższych zawodach otrzymają upominek – pamiątkową koszulkę. Organizatorzy MLS nie pobierają jakichkolwiek opłat ani od uczestników Ligi ani od publiczności.

Liga SPARTANWEAR (MLS) to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych przykładach z Japonii, Holandii oraz Niemiec, skierowany do młodzieży trenującej sporty walki – Kick Boxing, MMA, Judo, Sandę, Boks, jujitsu oraz grappling. Pierwszeństwo startu w rozgrywkach MLS posiadają zawodnicy w wieku od 15 lat do 23 lat. W każdym roku kalendarzowym organizujemy dziesięć edycji ligi. Pierwsze zawody MLS odbyły się 8 sierpnia 2009 r. w Wyszogrodzie. Od sezonu 2010 liga SPARTANWEAR swoje zawody organizuje w Płocku w przy ul. Korczaka 10. Bezpośrednimi adresatami SPARTANWEAR są młodzi sportowcy zrzeszeni w klubach sportowych, którzy przez możliwość regularnych startów w zawodach mają możliwość dalszego rozwoju sportowego. Większość z nich dzięki udziałowi w Lidze dostanie również szansę startów w innych zawodach krajowych czy też zagranicznych. Wszystkie pojedynki są rozgrywane na ringu bokserskim.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Spartanwear (MLS) jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku przy udziale Urzędu Miasta oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w Płocku. Promotorem projektu jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawują: Polski Związek Kick – Boxingu (PZKB) oraz federacja World Karate and Kickboxing Association (WKA).

Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora MLS w Płocku: Stowarzyszenie Polska Liga Kick-Boxingu w Płocku ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock Tel. /fax.: + 48 024 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534 [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *