Cyborg: „Skopię tyłek Rondy z ręką związaą za plecami”

Cristiane „Cyborg” Santos zaczyają coraz bardziej denerować głosy, że boi się zawalczyć z mistrzynią wagi piórkowej, Rondą Rousey. Ogłosiła więc, że może sobie zawiązać jedną rękę za plecami, a i tak skopie Rondzie tyłek.

„Cyborg” nie boi się „Rowdy” i jej umiejętności grapplerskich; po prostu nie jest w stanie zejść do wagi 135 funtów. Jednak bardzo chętnie spotka się z mistrzynią w catch weight 140 funtów. Jeśli to nie wystarczy, wejdzie do klatki z byłą judoczką z jedną ręką zawiązaną za plecami. Co więcej, „Cyborg” uważa, że White szuka każdej przewagi, jaką może dać swojej „złotej dziewczynce” i dlatego jest takie parcie na walkę właśnie w kategorii piórkowej.

Brazylijka napisała na swoim twitterze:

„Nie boję się Rondy! Zawalczę z nią kiedykolwiek, gdziekolwiek, nawet za darmo. Wszyscy wiedzą, że ledwo robię 145, ale poświęciłabym się i spotkała z nią w połowie drogi – w 140. Nie wierzę, że Dana mówi, że nie chcę się bić z Rondą. On chyba chce, żebym walczyła z rękami zawiązanymi za plecami, albo w stanie śpiączki (bo tak odbieram nakaz zejścia do 135 funtów) – żeby jego dziewczynka miała szanse. Żeby zamknąć wszystkim usta – mogę walczyć z Rondą z jedną ręką związaną za plecami w wadze 140 funtów, a i tak skopię jej tyłek i udowodnię, że jestem prawdziwą mistrzynią. Zwycięzca bierze wszystko. Ronda, s*ko, chodź!”

Według lekarzy „Cyborg”, zrzucanie przez nią wagi do 135 funtów mogłoby być niebezpieczne dla jej zdrowia i zagrozić posiadaniu przez nią dzieci w przyszłości. Manager Santos, Tito Ortiz, ostatnio oświadczył, że robi co może, żeby doprowadzić do walki obu pań, ale zadanie jest trudniejsze, niż przewidywał.

9 thoughts on “Cyborg: „Skopię tyłek Rondy z ręką związaą za plecami”

  1. To chyba ona ma większe parcie na walke, a jak chce walczyć z mistrzynią, to chyba naturalne, że musi się mieścić w kategorii wagowej. Zejdzie to walczy, nie to nie – przekaz jest jasny. To jakby (trochę podkolorowałem) Overeem wyzywał do walki Dominika Cruza w catchweight 96kg:) Tym bardziej, że walka w specjalnie wymyślonej wadze jest bez sensu, bo jak Cyborg wygra, to pasa nie dostanie, a UFC nie ma większej kategorii dla pań, więc i w wyższej by nie mogla zostac mistrzynią.
    BTW. Jakie dzieci w przyszłości? Lepiej niech adoptuje, bo jak się zdecyduje na ciążę, to jak by świadomie dzieci na kalectwo skazała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *