Cro Cop vs. Mustapha Al-Turk na UFC 99 !

Info z oficjalnej strony chorwackiego zawodnika.

Czuje się świetnie. Mój powrót do zdrowia przebiega dobrze i trenujemy już na najwyższym poziomie. Nigdy tak bardzo nie pragnąłem, żeby sobie coś udowodnić, albo wrócę na szczyt, albo umrę próbując.

O swoim powrocie do UFC

Zdecydowałem się walczyć ponownie w UFC, ponieważ jest to najsilniejsza dywizja wagi ciężkiej. Moim następnym przeciwnikiem będzie Mustapha Al-Turk. Nie pokazałem się dobrze w moich trzech pierwszych walkach. Nie byłem sobą. Moim powrotem do klatki chce udowodnić, że wciąż mogę walczyć na najwyższym poziomie, nieważne kiedy i gdzie.

Na temat najbliższych planów

Ciężko jest mówić o jakiś konkretnych planach, ale naprawdę bym chciał walczyć co najmniej trzy razy w tym roku. Chciałbym walczyć przeciwko mocnym przeciwnikom i utorować sobie drogę do pasa, ale teraz jestem skupiony na mojej następnej walce a później zobaczymy kto będzie następny.

Na końcu Mirko powiedział, że jest wdzięczny Danie, że pozwolił mu wrócić do UFC.

Myślę, że wszyscy fani Mirko i nie tylko będą zadowoleni. Dwie gwiazdy Pride, Wanderlei Silva i Mirko Filipovicz  znów zawalczą na tej samej gali. Szykuje się naprawdę świetne wydarzenie !

10 thoughts on “Cro Cop vs. Mustapha Al-Turk na UFC 99 !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *