Cris Cyborg potwierdza porozumienie w kwestii walki na UFC 214. Prawdopodobna walka z Megan Anderson

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images / Invicta FC

Bardzo możliwe, że brazylijska telenowela pt. „Czy Cris Cyborg stoczy walkę na UFC 214?” wreszcie będzie miała swój finał.

W momencie kiedy rozpoczynała się gala UFC Fight Night 110, była mistrzyni wagi piórkowej Invicta FC Cris Justino uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej jej przyszłości i kolejnej walki. Justino, która była zestawiana na galę UFC 214 potwierdziła na swoim Twitterze, że doszła do porozumienia z organizacją względem pojedynku, ale nie chciała zdradzić nazwiska swojej przyszłej rywalki.

— Mam nadzieję, że UFC ogłosi nazwisko mojej przeciwniczki na UFC 214 podczas gali w Auckland. Doszłam do porozumienia z organizacją, ale obiecałam Seanowi Shelby’emu, że nic więcej nie zdradzę.

Brett Okamoto z ESPN napisał na swoim Twitterze, że rywalką Justino będzie najprawdopodobniej aktualna mistrzyni wagi piórkowej Invicta FC Megan Anderson, która była już rozważana jako rywalka dla Brazylijki.

— Mistrzyni Invicta FC Megan Anderson powiedziała mi, że wkrótce powinno pojawić się ogłoszenie dotyczące jej najbliższej przyszłości. Domyślam się, co może to oznaczać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *