Couture vs Nogueira + Silva vs Jardine zatwierdzone na UFC 102

Randy Couture (16-9) zmierzy się z Antonio Rodrigo Nogueira (31-5-1). Weterani MMA przegrali swoje ostatnie pojedynki. ..

„Natural”
przegrał z Brockiem Lesnarem, który jest aktualnym mistrzem wagi ciężkiej. Z kolei „Minotauro” poległ przez TKO z Frankiem Mirem i była to pierwsza przegrana Brazylijczyka w ten sposób. Pomimo, że obaj zawodnicy mają już swoje najlepsze lata za sobą, zobaczymy pojedynek legend mieszanych sportów walki.  Jaki będzie wynik tego starcia dowiemy się 29 sierpnia w Portland.

+ UPDATE 

Pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy Keith Jardine (14-5-1) a Thiago Silva (13-1) został dzisiaj oficjalnie potwierdzony przez władze UFC, na galę UFC 102, która odbędzie się w Portland, 29 sierpnia.

Dla przypomnienia Thiago Silva – aktualnie trenujący w American Top Team, napewno chce wrócic po swojej pierwszej porażce w karierze w walce z Lyoto Machida(aktualnym mistrzem UFC wagi półciężkiej) w styczniu tego roku. Keith Jardine również wraca po porażce, dla przypomnienia przegrał z Quinton’em Rampage Jackson’em na gali UFC 96(marzec tego roku) przez jednogłosną decyzję.

9 thoughts on “Couture vs Nogueira + Silva vs Jardine zatwierdzone na UFC 102

 1. patrząc na rekord Noga trudno uwierzyć ,że chyba nikt nigdy nie nazwał go numerem 1 na świecie… 2 przegrane po niejednomyślnej decyzji , 2 z Fedorem i jedna z Mirem… na tyle lat.

  dla mnie jeśli Nog będzie zdrowy to musi wygrać. Randy to chyba nie ta klasa a na pewno nie te lata.

 2. Minotauro zawsze był w czołówce. O ile się nie mylę to był krótki okres kiedy był nr 1. Fedor wtedy miał prawie roczną przerwę w 05/06r.

  Co do jego walki z Randym to jeśli będzie zdrowy, a z tym ostatnio różnie, to powinien sobie poradzić.

 3. w walce wieczoru znowu mam dylemat komu kibicować :/
  przyczepie się za to do plakatu 😉
  zamiast Keitha i Thiago którzy ostatnio zaliczyli porażki i walczą praktycznie tylko o to by pozostać w top 10 LHW na plakacie powinni się znaleźć Demian Maia i Nate Marquardt którzy walczą o title shoota!
  pozatym Thiago ma nieaktualną fotkę bo w ostatniej walce miał już wytatuowane oba rękawy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *