Conor McGregor posuwa się coraz dalej w swoim trash talk’u obrażając żonę Khabiba Nurmagomedova. Ali Abdel-Aziz dokłada swoje trzy grosze

Andrius Petrucenia/Khabib Nurmagomedov Instagram

W ostatnich kilku tygodniach wojna na słowa w mediach społecznościowych między mistrzem wagi lekkiej UFC Khabibem Nurmagomedovem a byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem staje się coraz bardziej intensywna.

Podczas gdy Nurmagomedov celnie punktuje Irlandczyka ostrymi ripostami na jego wpisy, McGregor swoim ostatnim wpisem na Twitterze, który zresztą szybko skasował, przekroczył chyba kolejny już raz cienką granicę między krytyką Khabiba jako swojego największego obecnie wroga, a obrażaniem bliskich osób, w tym przypadku żony Khabiba.

Khabib Nurmagomedov w swoim ostatnim wpisie dotyczącym Conora McGregora odniósł się do decyzji Irlandczyka dotyczącej przejścia na emeryturę. Dagestańczyk porównał McGregora do żony, która mówi, że odchodzi, ale i tak za chwilę wraca.  

W swoich ostatnich wpisach McGregor zamieścił zdjęcia Khabiba i jego żony ubranej w burkę (tradycyjny strój kobiet wyznających religię islamu), nazywając ją ręcznikiem.

„Twoja żona jest ręcznikiem, stary.”

To nie wszystko, ponieważ McGregor kolejny raz nawiązał do bójki z kolegami z drużyny Nurmagomedova po gali UFC 229.

Po usunięciu tych wpisów, McGregor dodał poniższy, nieco mniej ostry

„Nie bój się rewanżu ty mały wyścigowy szczurze. Zrobisz i tak dokładnie to, co ci powiedzą, jak zawsze.”

Na wpisy McGregora zareagował menadżer Nurmagomedova, Ali Abdel-Aziz, który również jest znany z ciętego języka. Abdel-Aziz i McGregor wielokrotnie pokazywali jak bardzo się nienawidzą.

„Opowiada bzdury, ten facet obraża czyjąś żonę i wyśmiewa się z jej religii i przekonań. Nie zdaje sobie sprawy, że obraża 1,5 miliarda muzułmanów. Nie mówi się takich rzeczy o religii i rodzinie. Jesteś skończony Conor, zobaczmy, co powiedzą teraz media. To gwałciciel i pi**a.”

W swoim komentarzu, Abdel-Aziz nawiązał do niedawnych informacji w których ogłoszono, że irlandzka policja prowadzi śledztwo w sprawie gwałtu w której podejrzanym jest McGregor.

2 thoughts on “Conor McGregor posuwa się coraz dalej w swoim trash talk’u obrażając żonę Khabiba Nurmagomedova. Ali Abdel-Aziz dokłada swoje trzy grosze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *