Conor McGregor okazuje wsparcie Tony’emu Fergusonowi w trudnych dla niego chwilach

pngimg.com / mmainside.com.br

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor wspiera Tony’ego Fergusona w wyraźnie trudnych chwilach dla byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się przykre informacje na temat prywatnego życia Tony’ego Fergusona (24-3 MMA, 13-1 UFC), które mają przełożenie na jego karierę. Chodzi między innymi o zakaz zbliżania się do żony i syna po tym jak złożyła ona zawiadomienie o znęcanie się nad rodziną. Ponadto Ferguson miał się bardzo dziwnie zachowywać o czym informowaliśmy wcześniej.

Sytuacja z Tonym wciąż się rozwija, ale były podwójny mistrz UFC Conor McGregor (21-4 MMA, 9-2 UFC) zareagował na to, co się wydarzyło i zdecydował się napisać w mediach społecznościowych kilka słów wsparcia dla swojego kolegi po fachu:

„Tony Ferguson jest typem faceta, który w trudnych chwilach jest w stanie się podnieść i wrócić silniejszy niż kiedykolwiek!

Wrócił po poważnej kontuzji w rekordowym czasie, aby dać nam jedną z najlepszych walk roku!

Dawaj Tony!”

McGregor w mijającym tygodniu sam musiał zmierzyć się z problemami, które właściwie sam sprowokował przez swój wybuchowy charakter kolejny raz popadając w konflikt z prawem. Mimo to, jest nadal świadomy tego, co dzieje się z innymi zawodnikami.

Zarówno McGregor jak i Ferguson są zawodnikami należącymi do tej samej grupy promotorskiej Paradigm Sports, a El Cucuy od ponad roku upomina się o walkę z Irlandczykiem.

Nie wiadomo, kiedy Ferguson i McGregor ponownie wrócą do Oktagonu, ale McGregor jasno dał do zrozumienia, że ma nadzieję na to, że sytuacja Fergusona szybko ulegnie poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *