Tony Ferguson oskarżony o znęcanie się nad rodziną

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Osobiste problemy czołowego lekkiego UFC.

Tony Ferguson (24-3, 14-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) od czasu gali UFC 229 nie był widziany w oktagonie – podawane były różne powody jego absencji jednak teraz na jaw wyszły najprawdopodobniej emocjonalne problemy Amerykanina. Żona Tony’ego złożyła pozew twierdząc, że zawodnik dopuszczał się przemocy domowej.

Co więcej, Ferguson miał często wykazywać także inne niepokojące zachowania. 35-latek np. miał przez kilka dni nie spać i twierdzić, że ktoś wszczepił w jego nogę czip i mieszka w ścianach jego domu. Zawodnik miał także wielokrotnie kropić żonę święconą wodę a jego zachowanie doprowadzało do tego, że jego ojciec prosił go o opuszczenie jego domu. Tony ma na koncie także telefon na policję z informację o zaginięciu żony.

El Cucuy wielokrotnie umieszczał w mediach społecznościowych dziwne wpisy jednak zapewne ze względu na ekscentryczność samego zawodnika nikt nie mógł przewidzieć, że dzieje się coś tak poważnego.

Ferguson ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku, po niesamowitym pojedynku pokonał Anthony’ego Pettisa, który doznał kontuzji ręki.

4 thoughts on “Tony Ferguson oskarżony o znęcanie się nad rodziną

  1. Mi te objawy pasują do cpania, na schizofrenie jest za stary. Wielu z nich ćpa, james Thompson kiedyś nieźle wyjebany był zdjęcie jest w internecie oczy mało z orbit mu nie wyskoczyly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *