Conor McGregor kolejny raz uderza w Khabiba Nurmagomedova i ponownie dostaje mistrzowską ripostę

Noah K. Murray-USA TODAY Sports

Emerytowany były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC Conor McGregor i aktualny mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov kontynuują potyczki słowne w mediach społecznościowych i teraz mamy do czynienia z kolejną taka sytuacją.

Po tym, jak McGregor ogłosił zakończenie kariery w MMA, jego ostatni rywal i pogromca z gali UFC 229 Khabib Nurmagomedov napisał komentarz, w którym oznajmił, że wkrótce wróci do rywalizacji i najprawdopodobniej dotknął tym Irlandczyka na tyle mocno, że ten postanowił odpowiedzieć Dagestańczykowi.

„Odebrano ci pieniądze, a twoi bracia mieli popodbijane oczy, kiedy walczyłeś ze mną ty mała gnido. Viva Las Vegas dziecinko, kasyno zawsze wygrywa. Duża impreza w Wynn już wkrótce!”

Na odpowiedź Khabiba Nurmagomedova nie trzeba było długo czekać. Co więcej Orzeł p raz kolejny popisał się znakomitą mistrzowską ripostą.

„@TheNotoriousMMA, pieniądze przychodzą i odchodzą, honor, który straciłeś tego wieczoru nigdy nie wróci, musisz z tym żyć. Zakończyłeś karierę w MMA, ale zacząłeś karierę na twitterze? #twitterWarior”

Obecnie Conor McGregor jest na emeryturze, chociaż wielu fanów twierdzi, że emerytura długo nie potrwa i McGregor wróci wkrótce do rywalizacji. Z kolei Khabib Nurmagomedov zapowiadał wcześniej, że wróci do rywalizacji dopiero w listopadzie, ale jeden z jego ostatnich wpisów w mediach społecznościowych oraz słowa szefa UFC Dana White’a sugerują, że Nurmagomedov może wrócić wcześniej do Oktagonu.

3 thoughts on “Conor McGregor kolejny raz uderza w Khabiba Nurmagomedova i ponownie dostaje mistrzowską ripostę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *