„Conor McGregor jest jednym z najlepszych bokserów jakich kiedykolwiek widziałem”

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Te słowa powiedział Mark Henry — znany trener m.in. Frankiego Edgara i Eddiego Alvareza — o mistrzu wagi lekkiej Conorze McGregorze, którzy szykuje się do walki z Floydem Mayweatherem.

Chociaż Conor McGregor pokonał w ostatniej walce Eddiego Alvareza, który jest podopiecznym trenera Marka Henry’ego, to trener docenia umiejętności Irlandczyka i chwali go za jego umiejętności bokserskie. Henry jest zdania, że The Notorious powinien poważnie potraktować swoją karierę w boksie bez względu na to, co wyniknie z jego planowanej walki z legendą Floydem Mayweatherem.

— Gdybym był Conorem, zdecydowanie kontynuowałbym karierę w boksie, ponieważ może więcej zyskać na jednej walce bokserskiej niż na 10 czy 11 walkach w UFC. Jeżeli jednak będzie to robił, to zdecydowanie powinni zorganizować kolejną walkę o tytuł wagi lekkiej, ponieważ to byłoby niedorzeczne gdyby tego nie zrobili.

To nie pierwszy raz kiedy Henry chwali McGregora, ponieważ na początku roku mówił o tym, że Irlandczyk mógłby pokonać Mayweathera w pierwszych czterech rundach. Teraz nie omieszkał powiedzieć równie wielkich słów i też dał duże szanse dla mistrza UFC w tym pojedynku bokserskim.

— Conor jest jednym z najlepszych bokserów jakich kiedykolwiek widziałem! Od jego precyzji i siły po szybkość, uważam, że ma szansę w dwóch pierwszych rundach. Mayweather, podobnie jak wielu innych bokserów sparujących z gośćmi od MMA, może nie zdawać sobie sprawy jak może być dobry (McGregor).

— On może sobie nie zdawać sprawy jak szybki jest Conor i musicie pamiętać, że Conor będzie wyższy, młodszy o 13 lat i będzie leworęczny. Wcześniej dawałem mu szanse na zadanie obrażeń, ale potem stwierdziłem, że nie będzie to zbyt dobre dla McGregora.

Jak dotąd wiemy, że McGregor podpisał kontrakt na walkę z Mayweatherem i teraz czekamy na to samo ze strony Mayweathera i jego obozu, a to może jeszcze trochę potrwać. Jakie jest Wasze zdanie na temat kariery bokserskiej Conora McGregora? Sądzicie, że po tej jednej walce będzie ją kontynuował, czy pozostanie w UFC?

One thought on “„Conor McGregor jest jednym z najlepszych bokserów jakich kiedykolwiek widziałem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *