Conor McGregor i Jorge Masvidal w ostrej wymianie zdań

Alex Menendez/Getty Images // Thomas King/Sportsfile via Getty Images

Ani Conor McGregor, ani Jorge Masvidal nie pokażą w najbliższych tygodniach – czy nawet miesiącach – swoich umiejętności w klatce, ale ich talenty uprawiania trash talk’u objawiły się na Twitterze w pełnej krasie.

Dzień po tym jak Jorge Masvidal (35-15 MMA, 14-9 UFC) wycofał się z walki z Leonem Edwardsem na UFC 269 z powodu kontuzji, Conor McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) rozpoczął wymianę zdań z jedynym posiadaczem pasa „BMF” w historii UFC.

Niedługo potem Masvidal odpowiedział. Jego menadżerowie, Malki i Abe Kawa z First Round Management, szybko podążyli za swoim zawodnikiem i poparli go.

McGregorowi nie spodobało się wycofanie się Masvidala z walki i zakwestionował status tytułu „BMF”. Wezwał do odebrania mu tytułu BMF i zażartował z ubrań, które nosił w przeszłości Masvidal.

„Dzisiaj są urodziny Jorge Masvidala, ale on jest pi**ą przez to, że spartaczył walkę z Leonem. Pieprzyć twoją „kontuzję”. Podpisałeś kontrakt na walkę, to walczysz. Odbierzcie mu ten pas, którego nigdy nie zdobył. Zdzira w podomce. O co tam, ku**a, chodziło? Zeszłosezonowy szlafrok Versace hahaha, co do ch**a!”

Niedługo po tym, Masvidal odpowiedział i powiedział McGregorowi, że „szczeka na niewłaściwe drzewo”. Następnie przywołał miniony incydent prawny McGregora, kiedy został przyłapany na uderzeniu starszego mężczyzny w barze w Dublinie.

„Chyba znowu odstawiłeś leki, szczekając nie tam gdzie powinieneś i nie denerwuj się, że twój klient miał zostać pobłogosławiony największą wypłatą w swoim życiu, a teraz nie dostaniesz ani grosza od niego. Za dużo jest we mnie mężczyzny na ciebie, mały człowieczku, wracaj do walki ze starymi kolesiami w barach.”

Menedżer Abe Kawa zacytował następnie tweet swojego zawodnika. W tym tweecie twierdził, że McGregor wybrał walkę z Donaldem Cerrone na początku 2020 roku, zamiast rywalizować z Masvidalem.

„Pamiętasz jak UFC zadzwoniło do nas i poprosiło o zejście do 155 funtów, a wtedy Conor poszedł walczyć z Cowboyem w 170 funtach? za mały dla Ciebie ale w sam raz dla Cowboya?”

Manager Malki Kawa dodał, że ich strona poprosiła o walkę z McGregorem, ale organizacja uważała, że Masvidal jest zbyt duży dla McGregora. McGregor walczył w wadze półśredniej, czyli w kategorii wagowej Masvidala, ale największe szlify zdobywał w wadze lekkiej i piórkowej.

„Conor robi swoje. Wszyscy wiemy, że nie podpisze umowy na walkę z Masvidalem. „Jest dla niego za duży” to wszystko co słyszeliśmy, gdy pytali nas o walkę z nim.”

Kontuzja Masvidala i czas jego powrotu nie są na razie znane. Jeśli chodzi o McGregora, były podwójny mistrz UFC ma powrócić w 2022 roku po złamaniu nogi, którego doznał w lipcu w swojej trylogii z Dustinem Poirierem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *