Conor „Hulk” McGregor – były mistrz UFC przybrał na masie

Conor McGregor Twitter

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor nabrał sporo masy mięśniowej podczas rekonwalescencji po kontuzji złamania nogi w ostatniej walce. Przemiana McGregora robi wrażenie.

Conor McGregor (22-6 MMA) po raz ostatni walczył w lipcu, gdzie doznał złamania nogi podczas trylogii z Dustinem Poirierem. Dla Irlandczyka była to druga porażka z rzędu i trzecia w czterech ostatnich walkach.

Po powrocie do pełnej mobilności, McGregor podzielił się ostatnio w mediach społecznościowych kilkoma zdjęciami, na których prezentuje swoją sylwetkę i wagę 190 funtów (86 kg).

Podczas gdy „The Notorious’a” nosiło na widok walki wieczoru gali UFC Fight Night 197 pomiędzy Maxem Hollowayem i Yairem Rodriguezem, wygląda na to, że Irlandczyk jest daleki od osiągnięcia limitu wagi piórkowej 145 funtów.

W związku z tym, Conor McGregor wyraził ostatnio zainteresowanie walkami z Nate’em Diazem lub Kamaru Usmanem. Zarówno „Stockton Slugger”, jak i „Nigeryjski Koszmar” rywalizują w wadze półśredniej, która wydawałaby się być bardziej odpowiednią dywizją dla „Mystic Maca”, biorąc pod uwagę jego obecne gabaryty.

Niezależnie od tego, z kim Conor McGregor zawalczy w swoim powrocie, bez wątpienia przyniesie to duże pieniądze dla organizacji. Szef UFC Dana White niedawno podzielił się następującą informacją dotyczącą bardzo oczekiwanego powrotu Irlandczyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *