Dana White: Conor McGregor „nie może się doczekać” powrotu, wciąż ma pragnienie rywalizacji

Conor McGregor Instagram

Prezydent UFC Dana White spodziewa się, że kiedy Conor McGregor wróci do Oktagonu, będzie on w pełni zmotywowany i głodny rywalizacji.

Conor McGregor (22-6 MMA, 10-4 UFC) obecnie dochodzi do siebie po złamaniu nogi, którego doznał w lipcowej przegranej przez TKO z Dustinem Poirierem i spodziewa się, że do kwietnia wróci do pełnych sparingów.

„On nie może się doczekać powrotu i wznowienia rywalizacji” – powiedział White w „The Jim Rome Podcast”. „Minie trochę czasu zanim będzie mógł obciążyć tę nogę. Kwiecień. Rozpoczęcie przez niego treningów w kwietniu jest prawdopodobnie odpowiednim terminem.”

McGregor zarobił więcej pieniędzy i ustanowił więcej rekordów sprzedaży pay-per-view niż jakikolwiek inny zawodnik w historii organizacji. Z tymi wszystkimi liczbami i zdobytymi pasami UFC w dwóch dywizjach, co pozostało McGregorowi do osiągnięcia?

Irlandczyk stwierdził ostatnio, że po powrocie ma ochotę na natychmiastową walkę o tytuł, a także wymienił mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana jako opcję. White nie wie co dalej z McGregorem, ale nie kwestionuje jego chęci do dalszej rywalizacji.

„Nie wiem (jak bardzo on tego chce),” powiedział White. „On oczywiście wciąż ma pragnienie, aby rywalizować. Nie słyszysz nigdy Conora mówiącego: „Wiesz co, człowieku? Po prostu nie mam już na to ochoty”. Teraz wiesz, co mam na myśli? On oczywiście jest bardzo bogaty i trenuje jak Rocky w „Rocky III”, ale wciąż ma pragnienie rywalizacji i pragnienie walki, i zobaczymy co się stanie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *