Colby Covington zapowiada, że zadzwoni do Donalda Trumpa w sprawie deportacji Ali’ego Abdelaziza

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images // bloodyelbow.com

Colby Covington i Ali Abdelaziz mają ze sobą na pieńku od kiedy doszło między nimi do przepychanki w bufecie w Las Vegas i od tego czasu wymieniają się uprzejmościami w wywiadach i w mediach społecznościowych.

Teraz jednak, po ostatnim incydencie Ali’ego Abdelaziza na gali PFL, na której uderzył inngo menadżera Abe’a Kawę, Chaos zapowiada, że zrobi wszystko, co trzeba, aby deportować Abdelaziza z kraju. Pyta, dlaczego Abdelaziz nie został jeszcze deportowany i planuje w związku z tym rozmowę z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Twierdzi on również, że przeciwko założycielowi Dominance MMA, zostało wniesione oskarżenie o napaść na tle seksualnym, o którym nikt nie wie.

„Cóż, po pierwsze, trzeba dobrze wymawiać jego nazwisko. Nazywa się Ali Abdelasleaze. Slaazeball (kanalia) jest terrorystą. Facet nie zna granic, nie mogę uwierzyć, że nie został jeszcze deportowany. Przy okazji, zaraz zadzwonię do Donalda Trumpa po tym wywiadzie. To już drugi raz, kiedy w ciągu ostatnich kilku miesięcy uderzył kogoś w twarz. Ma postawione dwa zarzuty w Vegas.

Ponadto, nie wiem, czy wy, chłopaki… powinniście przeprowadzić śledztwo i zrobić research w tym temacie, ale on również ma sprawę o napaść seksualną na jednego z pracowników UFC, za próbę zgwałcenia jednego z pracowników UFC podczas gali. Powinniście zagłębić się w ten temat i zacząć zadawać te pytania Ali’emu. Ten facet to kompletna szumowina, gnojek i nie mogę pojąć, jak to możliwe, że nie został jeszcze deportowany. Musiał zdecydowanie wydać wszystkich swoich przyjaciół z Egiptu, wydał na nich wyroki i nadal musi być informatorem, aby uwolnić się od wszystkich zarzutów, które mu postawiono. Ten facet zrobił dosłownie wszystko, co jest w kodeksie karnym poza zabiciem kogoś, o czym wiemy. Facet jest kanalią i to tyle”.

Obecnie nie ma dowodów na to, że Abdelaziza oskarżono o napaść na tle seksualnym, ale pozostałe dwa zarzuty są zasadne i nadal aktualne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.