Colby Covington wyśmiewa Conora McGregora za chęci walki o pas wagi półśredniej – „Jest pośmiewiskiem w społeczności MMA”

Colby Covington Instagram

Jeden z pretendentów do tytułu wagi półśredniej UFC Colby Covington zrugał Conora McGregora za chęć walki o tytuł w wadze 170 funtów, nazywając gwiazdę MMA „żartem”.

Covington jest jednym z najwyżej notowanych pretendentów w dywizji w tej chwili i jest prawdopodobnie następny w kolejce do walki z mistrzem Kamaru Usmanem po jego wielkim zwycięstwie przez KO nad Jorge Masvidalem na UFC 261. Nie przeszkodziło to jednak McGregorowi w zasugerowaniu w mediach społecznościowych, że wkrótce sięgnie po pas wagi półśredniej, mimo że w ostatnim pojedynku przegrał przez TKO z Dustinem Poirierem w rewanżu w wadze lekkiej.

Rozmawiając z Mike’em Heckiem z MMAFighting.com, Covington został zapytany o to, co sądzi o aspiracjach McGregora do tytułu w wadze półśredniej, na co „Chaos” zmieszał Irlandczyka z błotem.

„Nie widziałem tego, ale słyszałem o tym i to jest oczywiście tylko Conor próbujący zdobyć trochę hype’u, zdobyć trochę nagłówków. Daj spokój, facet właśnie został znokautowany przez „Dustina Sorry-iera”. Daj spokój, mówisz poważnie? Chcesz walki o tytuł w 170? Dostajesz lanie od gatekeeper’ów wagi lekkiej, a teraz chcesz być na szczycie dywizji 170 funtów? Wszyscy wiedzą co Conor robi. On tak naprawdę nie zamierza tego zrobić. On nie podejdzie i nie będzie walczył w wadze półśredniej.

Robi to tylko po to, aby przyciągnąć uwagę, aby złapać nagłówki, sprawić, by ludzie myśleli, że jest traktowany poważnie, ponieważ szczerze mówiąc, jest żartem. Jest pośmiewiskiem w społeczności MMA i nawet dla zwykłych fanów, bo oni po prostu mówią: „Conor jest spłukany. On jest skończony.” Zarobił te wszystkie pieniądze na swojej whiskey, zarobił te wszystkie pieniądze na walce z Mayweatherem, nie ma żadnej motywacji. Nic nie sprawia, że wstaje wcześnie rano, żeby iść walczyć. Stara się mówić, że to dla jego dzieci, ale stary, ten facet jest skończony. Nie ma już nic w baku.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *