Cody Garbrant chce dać rewanż Dominickowi Cruzowi, ale Dana White ma inne plany

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po znakomitej walce na UFC 207 nowym mistrzem wagi koguciej został Cody Garbrandt, który pokonał Dominicka Cruza.

Pojedynek w którym obaj zawodnicy zgarnęli bonus za najlepszą walkę wieczoru był twardym i trudnym starciem. Nowy mistrz musi się teraz przygotować na kolejne trudne walki z kolejnymi rywalami, którzy zechcą odebrać mu pas. Chociaż Garbrandt stwierdził, że Cruz zasługuje na rewanż i chętnie by mu go dał, to szef organizacji Dana White ma inne plany na kolejną walkę o tytuł o czym mówił w studio FOX Sports 1.

„T.J. Dillashaw powiedział, że jeśli nie dostanie walki o pas, to będzie znaczyło, że cała sprawa to szwindel. Uważam więc, że dam rewanż Dominickowi Cruzowi po to, by potwierdzić, że ma rację (żart). Dillashaw stoczył bardzo łatwą walkę z twardym gościem, groźnym gościem, który może cię znokautować w każdym momencie.

Dillashaw głosi teorie spiskowe i wygaduje wciąż różne szalone rzeczy, ale tak, to on będzie prawdopodobnie pierwszym w kolejce do tytułu.”

T.J. Dillashaw jest byłym mistrzem wagi koguciej, który na UFC 207 również stoczył pojedynek wygrywając z Johnem Linekerem. Była to jego druga wygrana po porażce z Dominickiem Cruzem w której stracił tytuł.

Te dwie wygrane zakończone jednogłośną decyzją były znakomite w wykonaniu Dillashawa i po takich walkach z pewnością zagwarantował sobie pojedynek o pas.

„Lepiej żebym był następny w kolejce o pas. Uważam, że walka z Garbrandtem byłaby znakomitym pojedynkiem.”

Nowy mistrz Cody Garbrandt stwierdził, że jest gotowy dać rewanż Dominickowi Cruzowi i wolałby nawet bardziej zmierzyć się z nim niż z kimś innym.

„Wiecie co? Miałem tyle przyjemności w tej walce. Dominick był prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem wagi koguciej na świecie. Chętnie dałbym mu rewanż, ale ostateczna decyzja należy do UFC.

Jestem teraz najgroźniejszym gościem na świecie, więc dajcie mi Dillashawa. Nikt w tej dywizji nie jest w stanie odebrać mi tytułu.”

2 thoughts on “Cody Garbrant chce dać rewanż Dominickowi Cruzowi, ale Dana White ma inne plany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.