Cody Garbrandt zaleca menadżerowi Deivesona Figueiredo zabranie worka na zwłoki

luzdasalvacao.com.br

Były mistrz wagi koguciej Cody Garbrandt potraktował poważnie groźby Deivesona Figueiredo o urwaniu mu głowy i postanowił równie ostro odpowiedzieć mistrzowi wagi muszej.

W sierpniu poinformowano, że Cody Garbrandt zejdzie do wagi muszej, aby zawalczyć o tytułu mistrza wagi muszej i choć doniedawna wydawało się to mało prawdopodobne, teraz wydaje się, że były mistrz wagi koguciej może być właściwym człowiekiem do walki z mistrzem Deivesonem Figueiredo. Oto, jaką wiadomość umieścił niedawno na Instagramie „Deus da Guerra” skierowaną do swojego przyszłego przeciwnika.

„Hej Cody, sku****nu, idę urwać twoją głowę, sku***lu.

Cody, sądzisz, że odbierzesz mi mój pas? Idę spać marząc o urwaniu ci głowy!!!! Budzę się myśląc o oderwaniu ci głowy. Cały mój dzień poświęcam na to, dzięki czemu ułożę cię do snu!!!”

Wydaje się, że Brazylijczyk podnosi stawkę przed walką z rywalem z Team Alpha Male, ale Garbrandt nie jest dłużny i reaguje równie ostrą ripostą. „No Love” odpowiedział Figueiredo przez wpis na Twitterze skierowany do jego menedżera, Wallida Ismaila, mówiąc byłemu zawodnikowi Vale Tudo i długoletniemu promotorowi MMA Jungle Fight, aby przyniósł worek na zwłoki dla Figueiredo.

„Wy dwaj sku****ny muscie sobie zdawać sprawę z tego, że ja nie staram się sprzedać tej walki! Mam zamiar go roz**ać, Wallid, więc weź ze sobą worek na zwłoki żebyś mógł zabrać tego golema z powrotem do Brazylii.”

Cody Garbrandt jest po wygranej przez nokaut w walce z Raphaelem Assuncao na UFC 250 w dniu 6 czerwca. Zwycięstwo to jest jego pierwszym od 2016 roku, kiedy to pokonał Dominicka Cruza i zdobył tytuł mistrza wagi koguciej. Garbrandt poniósł potem dwie porażki przez nokauty z TJ’em Dillashaw jak również z Pedro Munhozem.

Choć Garbrandt nigdy wcześniej nie walczył w wadze 125 funtów, teraz okazuje się, że jest na właściwym miejscu w odpowiednim momencie, aby zmierzyć się o pas z Deivesonem Figueiredo w walce wieczoru gali UFC 255 zaplanowanej na 21 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *