Cody Garbrandt przedstawił listę rywali z którymi chce się zmierzyć

USA TODAY Sports

Nowy mistrz wagi koguciej UFC Cody Garbrandt podzielił się swoją listą zawodników z którymi chce zawalczyć.

Pierwszym na tej liście jest były mistrz wagi koguciej T.J. Dillashaw z którym Garbrandt będzie prowadził 25 sezon The Ultimate Fighter’a i stoczą pojedynek w jego finale. Drugie miejsce na liście zajmuje mistrz wagi piórkowej Jose Aldo, a trzecim rywalem jest mistrz wagi lekkiej Conor McGregor.

Zarówno Aldo jak i McGregor nie mają aktualnie zaplanowanych walk. Jose Aldo chciał na początku tego roku bronić tytułu w walce z tymczasowym mistrzem wagi piórkowej Maxem Holloway’em, ale Max doznał kontuzji i musiał się wycofać z walki. Aldo wyraził również chęć stoczenia pojedynku z Conorem McGregorem chcąc zrewanżować się za porażkę, ale w tej chwili nie ma planów zorganizowania tej walki. Poza tym McGregor jest aktualnie na urlopie podczas którego będzie czekał na narodziny dziecka.

Pojedynek Garbrandt vs Dillashaw ma się odbyć jeszcze w pierwszej połowie tego roku i w przypadku wygranej Cody’ego całkiem możliwe, że uda mu się dobrać do Jose Aldo lub może nawet Conora McGregora.

5 thoughts on “Cody Garbrandt przedstawił listę rywali z którymi chce się zmierzyć

  1. sava9e z tj 50/50 z lekkim wskazaniem na dilla. Z Aldo mogłoby być ciekawie choć nie wiem czy gość sobie zdaje sprawę z tego że Jose ścinać masę miecha żeby zrobić piorkowa i dysproporcje byłyby dość spore. Conor nie ten rozmiar i przy pierwszym lewym zasadzonym wyłączone światła. Ja tam bym z chęcią zobaczył Aldo z Yairem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.