Cody Garbrandt po UFC 217 planuje walkę z Demetriousem Johnsonem

No Love chce zejść do niższej wagi na starcie z mistrzem.

Cody Garbrandt (11-0, 6-0 w UFC) jak zwykle jest przepełniony pewnością siebie, mając na horyzoncie starcie z T.J. Dillashawem (14-3, 10-3 w UFC, #2 w rankingu UFC) na UFC 217 reprezentant Team Alpha Male głośno mówi o chęci walki z Demetriousem Johnsonem (27-2-1, 15-1-1 w UFC) w limicie kategorii muszej.

Po znokautowaniu T.J. dywizja będzie wyczyszczona. Jest duża różnica między Dominickiem Cruzem, mną i T.J. Zawsze chciałem mieć walkę przed sobą, oczywiście, jestem skoncentrowany na T.J., ale Mighty Mouse jest kolejny w limicie 125 funtów.

Co więcej, na takie starcie co raz bardziej przychylnym okiem patrzy Johnson, który niedawno przyznał, że toczyły się rozmowy na ten temat.

Garbrandt podkreślił, że zejście do wagi muszej nie będzie dla niego problemem.

Mogę zrobić limit wagi muszej na 4 listopada gdybym chciał.

Inną opcją na kolejne starcie dla Cody’ego jest konfrontacja z wygranym pojedynku Dominick Cruz vs. Jimmie Rivera, ale mistrz wagi koguciej upiera się przy walce z dzierżącym pas wagi muszej Johnsonem.

Cruz jest na drugim końcu swojej kariery. Ani on ani Rivera nie są dla mnie kasowymi walkami. Mam zamiar walczyć z DJ’em, to biznesowy ruch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.