Cody Garbrandt obrał sobie za następny cel mistrza wagi muszej Demetriousa Johnsona

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi koguciej UFC Cody Garbrandt nie zdążył jeszcze obronić tytułu, a już wskazuje kolejnego rywala z którym chciałby się zmierzyć.

Niepokonany Garbrandt (11-0), który w ostatniej walce pokonał Dominicka Cruza i odebrał mu tytuł mistrza, będzie musiał najpierw stoczyć pojedynek w obronie pasa, a stanie się to podczas finału The Ultimate Fighter 25. Rywalem Garbrandta będzie były mistrz wagi koguciej T.J. Dillashaw.

„No Love” umieścił na swoim Instagramie wpis w którym napisał, że chciałby sprawdzić jak mocny jest mistrz wagi muszej oraz numer #1 rankingu pound-for-pound Demetrious „Mighty Mouse” Johnson.

— Dla tych z was, którzy nie znacie Aubreya Marcusa, jest on prezesem marki Onnit i najmądrzejszym gościem jakiego znam. Był moim mentalnym trenerem w walce o tytuł i bardzo mi pomógł przygotować się najlepiej w całym moim życiu. Sprawdźcie najnowszy podcast Aubreya Marcusa w którym rozmawiamy o tej walce i dyskutujemy o tym, co będzie po TJ’u. (Podpowiedź: Chcę sprawdzić jaki jest Mighty Mouse…)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *