Co się dzieje z Alexandrą Albu?

We wrześniu 2013 UFC podpisało kontrakt z Alexandrą „Stitch” Albu. Rosjanka miała zadebiutować u największego promotora MMA w grudniu w walce z Julie Kedzie. Z pojedynku jednak się wycofała z powodu kontuzji i słuch po niej zaginął.

W lipcu 2014 przeszła operację kolana, po której rehabilitowała się blisko pół roku i teraz dopiero wróciła do treningów.

Manager Albu oświadczył, że „Stitch” będzie gotowa do walk w styczniu 2015. Ponadto, zejdzie do kategorii słomkowej (co przy jej wzroście 155 cm wydaje się dość sensowne). Kategoria słomkowa jest już pełna ciekawych zawodniczek – ciekawe, jak na ich tle wypadnie Rosjanka, o której zbyt wiele nie wiadomo. Nawet jej zawodowy rekord różni się na portalach branżowych, przyjmijmy zatem za prawdziwy ten podany na jej profilu UFC, czyli 5-0.

5 thoughts on “Co się dzieje z Alexandrą Albu?

  1. bad, właśnie dlatego pokopałam w „internetach”, a jedyne informacje znalazłam na stronach rosyjskich 😉 Wy – Czytelnicy tworzycie ten portal razem z nami, więc jeśli są tematy, o których chcecie poczytać, dawajcie znać w komentarzach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *