Co Cain Velasquez sądzi o zestawieniu Franka Mira z dos Santosem?

Wiemy o pozytywnym wyniku testu Alistaira Overeema, wiemy także o tym, że w przypadku zawieszenia Holendra w jego miejsce miałby wejść najprawdopodobniej Frank Mir.

Nie wiedzieliśmy jednak do tej pory, co na ten temat sądzi Cain Velasquez, który ma walczyć z Frankiem Mirem jeśli nie dojdzie do zmiany.

„Zdecydowanie uważam, że jest to sprawiedliwe rozwiązanie. Mir ma za sobą trzy wygrane pojedynki, a dos Santos pokonał mnie w uczciwej walce. Jestem zły z powodu swojej porażki z „Cigano”, ale wiem że wkrótce znów mogę z nim walczyć. Tak czy inaczej jeśli dojdzie do zmiany, to nie będzie to dla mnie żadnym problemem.

Z tego co wiem na chwilę obecną to moim przeciwnikiem ma być Frank Mir więc przygotowuje się pod niego. W przypadku zmiany, nie ma dla mnie znaczenia kto będzie moim przeciwnikiem o ile wygrana z nim pozwoli mi dotrzeć do pojedynku o tytuł.”

Cain Velasquez stracił tytuł mistrza wagi ciężkiej UFC na rzecz Juniora dos Santosa w listopadzie ubiegłego roku. Była to także jego pierwsza porażka, którą odniósł zaledwie w 64 sekundy pierwszej rundy przez KO.

14 thoughts on “Co Cain Velasquez sądzi o zestawieniu Franka Mira z dos Santosem?

  1. nie widze mira w starciu z santosem, santos walczac z nim praktycznie bazowac na stojce bedzie i ciosach koncowych nie da sie wciagnac w parter, a mir z koleji tylko parter.

    takze powtorka walki overeem vs werdum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *