Chris Weidman na temat pojedynku Mayweather vs McGregor – To będzie szalone. Ta walka będzie niesamowita

mmamania.com

Były mistrz wagi średniej UFC Chris Weidman przedstawił swoją opinię na temat coraz bardziej pewnej walki między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem.

Chris Weidman uważa, że mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor będzie miał w tej walce więcej do powiedzenia niż wielu sądzi.

— Walka Mayweather vs McGregor odbędzie się na sto procent. To jest fakt. Na początku myślałem tak jak wszyscy, że to jakiś żart, a nie prawdziwa walka. Oczywiście McGregor nie ma szans w tej walce, ale i tak wszyscy zapłacą, by ją obejrzeć, ponieważ Floyd Mayweather i Conor McGregor będą mówić (tzw. trash talk). On będzie mówił pewne rzeczy do Floyda jakich jeszcze nikt nigdy nie mówił. Sprawi, że Floyd Mayweather dostanie zawrotów głowy. To będzie szalone. To będzie niesamowita walka.

Chris Weidman powiedział też kilka słów na temat różnicy wielkości między Conorem i Floydem i tutaj według niego przewaga będzie po stronie Irlandczyka.

— Mayweather będzie wyraźnie mniejszy od Conora. Ten facet to gigant. Musicie zdawać sobie sprawę, ze Conor McGregor był największym piórkowym jakiego miało UFC. On zbijał bardzo dużo wagi do 145 funtów. On będzie znacznie większy i cięższy. Będzie też znacznie wyższy od Floyda Mayweathera. Jego głowa o wiele większa. To będą dwa zupełnie inne zwierzaki.

One thought on “Chris Weidman na temat pojedynku Mayweather vs McGregor – To będzie szalone. Ta walka będzie niesamowita

 1. „Chris Weidman uważa, że mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor będzie miał w tej walce więcej do powiedzenia niż wielu sądzi.”
  powinno być:
  „Chris Weidman uważa, że mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor będzie miał przed tą walką więcej do powiedzenia niż wielu sądzi.”

  „Mayweather będzie wyraźnie mniejszy od Conora. Ten facet to gigant…”
  Conor McGregor – 5’8″ (173cm) – http://www.sherdog.com/fighter/Conor-McGregor-29688
  Floyd Mayweather – 5’8″ (173cm) – http://boxrec.com/boxer/352
  To Floyd zmaleje do tej walki? Czy Conor urośnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *