Chris Leben chce zostać trenerem TUFa przeciwko Wanderleiowi

(foto: fighting-mma.com)

„Bycie trenerem w TUFie byłoby dla mnie czymś wielkim. Jestem trenerem i zajmuje się tym na co dzień. Prowadzę swój własny klub i trenuje grupkę ludzi. Bardzo chciałbym mieć możliwość pokazania moich umiejętności w telewizji. Zmieniłem się trochę od czasów pierwszego sezonu. Nie jestem już tym zarozumiałym chłopakiem jakim byłem. Jestem sportowcem i fantastycznym trenerem. Poza tym, Wanderlei Silva to mój ulubiony fighter. Zakochałem się w jego umiejętnościach od kiedy zacząłem oglądać jego walki. Kto by nie chciał zmierzyć się ze swoim bohaterem?”

W ten sposób wypowiada się na temat TUFa i Wanderleia Silvy były uczestnik The Ultimate Fighter, Chris Leben.

Chris Leben, który niedawno stoczył prawdziwą wojnę z Yoshihiro Akiyamą oznaczoną walką wieczoru na UFC 116, nie może przestać myśleć o walce ze swoim idolem Wanderleiem Silvą. Leben dodaje również, że jego marzeniem byłoby uczestniczenie w The Ultimate Fighter, ale tym razem w roli trenera. Idąc tym tropem wychodzi na to, iż największym prezentem dla „The Cripplera” byłoby wystąpienie w TUFie w roli trenera przeciwko drugiemu trenerowi, którym byłby nie kto inny jak, Wanderlei Silva.

Czy UFC rozważy opcję Leben vs. Silva na TUF 13? Bardzo możliwe. Do tego czasu Wanderlei ma dużo czasu by wyleczyć kontuzje, których nabawił się podczas treningu. Na pewno byłby to świetny sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *