Charles Oliveira jest gotowy „pominąć” walkę z Dustinem Poirierem

ZUMA Press, Inc

Charles Oliveira mówi, że jest gotowy „pominąć” potencjalną walkę z Dustinem Poirierem, ponieważ zdaniem Brazylijczyka, Poirier nie jest zainteresowany tym pojedynkiem. Poirier odpowiedział na słowa Oliveiry w dość oryginalny sposób.

Na początku tego tygodnia, komentator UFC Joe Rogan wezwał do zorganizowania walki o tytuł wagi lekkiej pomiędzy Charlesem Oliveirą i Dustinem Poirierem, w związku z tym, że nadal panujący mistrz dywizji Khabib Nurmagomedov przebywa na emeryturze.

„To byłaby ciekawa walka do zobaczenia: Oliveira vs Khabib” – powiedział Rogan w podcaście The Joe Rogan Experience. „Sposób, w jaki Oliveira kontrolował Tony’ego Fergusona w parterze – chcieliśmy wiedzieć, co by się stało gdyby Ferguson walczył z Nurmagomedovem, ponieważ Tony jest niebezpieczny walcząc z pleców… Jestem bardziej zainteresowany zobaczeniem walki Oliveiry o tytuł niż kogokolwiek w tej dywizji.

Wierzę, że Nurmagomedov jest GOAT’em tej dywizji, ale nie wiem, co by się stało z Oliveirą, dopóki tego nie zobaczysz. Z Oliveirą są momenty – jak wtedy, gdy Cub Swanson go znokautował – są momenty, w których cofasz się w jego karierze i stwierdzasz, „ten facet nie jest najlepszy”. Potem widzisz go w niektórych walkach jak np. w walce z Kevinem Lee i on jest po prostu tak technicznie dobry, wszystko jest tak dobre. Nigdy nie jest na straconej pozycji. Nie wymusza niczego.

Człowieku, chcę zobaczyć jego walkę o tytuł. Chcę zobaczyć jego walkę z Dustinem.”

W odpowiedzi na wypowiedź Rogana, Oliveira potwierdził swoje pragnienie walki z Poirierem, ale zauważył, że jest gotowy „pominąć ją” widząc brak zainteresowania tym pojedynek ze strony Amerykanina.

„Ja też, Joe Rogan, ale Dustin ma inne plany. Więc przejdźmy dalej.”

Ten komentarz Oliveiry wywołał Poiriera do tablicy. Oto, co miał do powiedzenia:

„Szacunek… Oto link na wypadek, gdybyś chciał butelkę pikantnego sosu,” napisał Poirier w odpowiedzi, dzieląc się linkiem do strony internetowej swojej firmy produkującej pikantny sos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *