Carla Esparza vs. Michelle Waterson na UFC Fight Night 172

UFC ogłosiło szereg walk na gali UFC Fight Night 172, która odbędzie się w kwietniu w Portland, a jedną z nich jest pojedynek w wadze słomkowej między Carlą Esparza a Michelle Waterson.

Wśród nowych zapowiedzi jest walka w wadze 115 funtów w której zmierzą się była mistrzyni Carla Esparza (15-6) i była pretendentka do tytułu Michelle Waterson (17-7).

Carla Esparza, to była zwyciężczyni TUF i pierwsza mistrzyni UFC w wadze słomkowej, która ma za sobą dwie wygrane walki. We wrześniu ubiegłego roku pokonała Alexę Grasso w Mexico City, a wcześniej pokonała debiutującą w UFC Virnę Jandirobę.

Michelle Waterson zmierza do tej walki po przegranej z byłą wieloletnią mistrzynią Joanną Jędrzejczyk. Przed tą porażką Waterson wygrała trzy walki z rzędu w których pokonała Karolinę Kowalkiewicz, Felice Herrig i Cortney Casey.

Gala UFC Fight Night 172 na której walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Alistairem Overeemem a Waltem Harrisem odbędzie się w Moda Center w Portland w Oregonie w sobotę 11 kwietnia.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC Fight Night 172: Overeem vs. Harris

Data: 11.04.2020
Miejsce: Moda Center, Portland, Oregon – USA

Walka wieczoru
265 lbs.: Alistair Overeem vs. Walt Harris

115 lbs.: Carla Esparza vs. Michelle Waterson
170 lbs.: Vicente Luque vs. Randy Brown
185 lbs.: Alessio Di Chirico vs. Markus Perez
135 lbs.: Julia Avila vs. Karolline Rosa Cavedo
155 lbs.: Tristan Connelly vs. Alex da Silva Coelho
265 lbs.: Don’Tale Mayes vs. Rodrigo Nascimento

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.