Alistair Overeem vs. Walt Harris oficjalnie w walce wieczoru na UFC Fight Night 172

Dwaj ciężcy Alistair Overeem i Walt Harris oficjalnie zostali zestawieni w walce wieczoru gali UFC Fight Night 172 w Portland w Oregonie.

To drugi raz, kiedy Alistair Overeem i Walt Harris zostali zakontraktowani w walce. Niestety pierwsza próba zestawienia ich pojedynku w grudniu 2019 roku nie powiodła się i do walki nie doszło, ponieważ Harris wycofał się w związku z zaginięciem swojej pasierbicy, Aniah Blanchard, która została uprowadzona zamordowana. Teraz UFC oficjalnie ogłosiło, że „Big Ticket” i „The Reem” będą walką wieczoru kwietniowej gali UFC w Portland.

Po operacji plastycznej mającej na celu rekonstrukcję górnej wargi, która została rozerwana przez Jairzinho Rozenstruika w ostatniej walce, 39-letni Alistair Overeem (45-18-1 NC) będzie dążył do odbicia się od przegranej w piątej rundzie po brutalnym TKO. Porażka ta przyszła po dwóch wygranych walkach przez TKO z Sergeiem Pavlovichem i Alexeyem Oleynikiem.

Walt Harris (13-7-1 NC) będzie z kolei szukał trzeciego zwycięstwa z rzędu, po wyeliminowaniu zarówno Sergeya Spivaka, jak i Alexeya Oleynika. Trzydziestosześciolatek mógł dołożyć do swoich ostatnich zwycięstw trzecią wygraną, ale jego triumf nad Andrieiem Arlovskim w grudniu 2018 roku został zmieniony na walkę nierozstrzygniętą po pozytywnym wyniku testów antydopingowych, które wykazały obecność w jego organizmie Ligandrolu.

Gala UFC Fight Night 172: Overeem vs. Harris odbędzie się w Moda Center w Portland w Oregonie w sobotę 11 kwietnia.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC Fight Night 172: Overeem vs. Harris

Data: 11.04.2020
Miejsce: Moda Center, Portland, Oregon – USA

Walka wieczoru
265 lbs.: Alistair Overeem vs. Walt Harris

115 lbs.: Carla Esparza vs. Michelle Waterson
170 lbs.: Vicente Luque vs. Randy Brown
185 lbs.: Alessio Di Chirico vs. Markus Perez
135 lbs.: Julia Avila vs. Karolline Rosa Cavedo
155 lbs.: Tristan Connelly vs. Alex da Silva Coelho
265 lbs.: Don’Tale Mayes vs. Rodrigo Nascimento

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *