Brock Lesnar pozostanie w UFC i nadal będzie przechodził testy antydopingowe

Ethan Miller/Getty Images
Ethan Miller/Getty Images

Do tego momentu nikt nie był pewien, czy były mistrz wagi ciężkiej Brock Lesnar pozostanie w UFC po walce z Markiem Huntem na gali UFC 200.Mówiło się, że po walce z Huntem, Lesnar kolejny raz ogłosi emeryturę od MMA i powróci do WWE i nawet na konferencji prasowej po gali nie był pewien lub nie chciał zdradzić, czy zostaje w organizacji. Być może w przypadku porażki z Markiem Huntem ryzyko odejścia byłoby większe, ale na szczęście dla Brocka i wielu jego fanów pojedynek zakończył się jego zwycięstwem.

Dziś jest już praktycznie pewne, że Lesnar pozostanie w UFC i wróci do WWE jedynie na SummerSlam 2016, który odbędzie się 21 sierpnia w Nowym Jorku. Brock zmierzy się wówczas z Randym Ortonem. Pozostanie Lesnara w UFC oznacza, że nadal będzie przechodził niezapowiedziane testy antydopingowe prowadzone przez USADA.

4 thoughts on “Brock Lesnar pozostanie w UFC i nadal będzie przechodził testy antydopingowe

  1. z tej listy wykreslilbym Werduma i Arlovskiego napewno a co do reszty to roznie mogloby byc… Lesnar ma slaba stojke ale potrafi zadawac niesamowicie silne ciosy w parterze i klinczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *