Brock Lesnar poluje.

16 thoughts on “Brock Lesnar poluje.

 1. się miłośnicy zwierząt znaleźli a wpierdalają krowy , świnie i kury a tu żałują 1 je***go jelenia czy co to k**a było dla mnie to bez różnicy co on zabił zwierze to zwierze jeść trzeba a co do tego co napisał Fedor ” niech poluje na swoja matke C**L ” wszyscy jesteśmy zwierzętami nawet twoja matka nasze gówno nierożni się niczym od ich gówna, różnimy się tylko tym ze chodzimy na 2 nogach

 2. Poczytalem troche inne forum zwiazane z tym tematem, zwlaszcza strzelania z luku.

  „co do strzelaniato z luku bloczkowego i sily powalania to z 100 metrow z luku o sile naciągu 80 funtow jelen pada i niewie co go trafilo ,strzala jak nie trafi na kosci to przechodzi na wylot ,ale takie strzelanie nie jest zalecane strzela sie do 60 metrow z precyzją sztucera z luneta ”

  „co do zwierzyny to trafione zwierze nie wydaje zadnego glosu ani panicznie nie ucieka
  przewraca sie i umiera ,gdzies czytalem ze przy przestrzale strzala w ogóle nie odczuwa sie bólu moze to potwierdzac ze jezeli ktos oddawal krew i mial pobieraną probke to tam uderza taka igla z duzą predkoscią i nic nie czujemy ”

 3. Lubiłem Brocka ale teraz życzę mu, by ktoś potraktował go tak samo, jak on to zwierze – żeby ktoś go lał i uśmiechał się przy tym ze szczęściem w oczach.

  Każde polowanie to dla mine przegięcie. Sylvia też poluje.
  Ja osobiście tego nie akceptuję, skończyły się czasy kiedy tak o się szło do lasu i co się upolowało, to było na kolację. Rozumiem kiedy chłop zabija świnię. Dostaje obuchem siekiery w łeb i jest w porządku, nic nie czuje.

 4. Skonczyly sie tez czasy rownowagi w przyrodzie, i trzeba to kontrolowac. Przewaznie eliminuje sie osoboniki stare i chore, lub ktorych po prostu jest za duzo, np dziki w USA. Na wszystko sa tez odpowiednie przepisy i limity.

  To czy zwierzę się będzie męczyć zależy od celnego strzału, obojętnie czy jest to strzelba czy łuk. Po prostu powodem smierci sa dwie rozne przyczyny. W przypadku luku nastepuje szok pourazowy, zwierze przebiega pare metrow i po prostu „zasypia” Podobnie z kura, ktorej sie ucielo glowe. Podczas wystrzalu zwierze zabija fala uderzeniowa i tzw grzybkowanie.

  Wiec, zamiast rzucac blotem i wyzywac proponuje najpierw poczytac, zanim napiszecie pochopna opinnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *