Brian Stann vs Hector Lombard walką wieczoru na UFC on FOX 4

UFC musi mieć wysokie mniemanie o swoim nowym nabytku, którym jest walczący w wadze średniej Hector Lombard.

Otóż były zawodnik Bellator nie tylko może dostać od kopa szansę walki o tytuł mistrzowski, jeśli pokona Brianna Stanna, ale może to zrobić na oczach milionów w walce wieczoru na UFC on FOX 4 (4 sierpnia 2012).

Lombard ma na koncie 31 wygranych w mma (24 przed czasem, w tym 17 TKO) i tylko 2 porażki (decyzjami z Gegardem Mousasi i Akihiro Gono). Z kolei Stann jest jednym z najlepszych średnich w inwentarzu UFC. Ostanio zdemolował Alessio Sakarę w pierwszej rundzie walki na UFC on FUEL TV 2. Jego rekord w mma wynosi 12-4.

Na UFC on FOX 4 odbędzie się też pojedynek wagi półciężkiej Ryan Bader vs. Lyoto Machida, zobaczymy tez proawdopodobnie walki Terry Etim vs. Joe Lauzon i Ben Rothwell vs. Travis Browne.

(mmamania.com)

10 thoughts on “Brian Stann vs Hector Lombard walką wieczoru na UFC on FOX 4

  1. przereklamowany??to że przegrał z Mosasim który do dziś jest świetny tj wstyd?a porażka z Gono który walczy teraz w LW,nie oznacza,ze teraz Gono by go wykonczył,teraz by go zniszczył.myślę ze Sonnena mógłby ewentualnie pokonać,ale Spidera wątpie,jest za szybki i za zwinny,albo by zaliczył nokaut albo by wypunktował go pająk

  2. Ja to nie wiem kiedy wy ludzie zrozumiecie ze 90 procent z tych zawodnikow jest na dopingu . Ludzki organizm nie regeneruje sie naturalnie tak szybko aby trenowac 2-3 razy dziennie na pelnych obrotach , a wyglad to mysle ze juz kwestia genetyki, rodzaju koksu czy sposobu treningu, odzywiania

  3. K. to były walki z przed sześciu lat o których piszesz , i w dodatku obydwie przegrane przez podzieloną decyzje. Teraz Lombard jest nie do zatrzymania i choć lubię Stana to wiem że go Hektor go ro***pcy jak gnuj po polu. 1 lub 2 runda w stójce , decyzje widzę tylko jeżeli żołnierz będzie szukał parteru (oczywiście na korzyść Lobbarda)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *